Высшая квалифкомиссия рассмотрит вопрос об открытии дисциплинарных дел

09:00, 28 сентября 2016
Высшая квалифкомиссия рассмотрит вопрос об открытии дисциплинарных дел или отказ в их открытии в отношении 22 судей.
Высшая квалифкомиссия рассмотрит вопрос об открытии дисциплинарных дел

ВККС рассмотрит вопрос об открытии дисциплинарных дел или отказе в их открытии в отношении судей.

Сегодня, 28 сентября 2016 года, в 09:00, состоится заседание Высшей квалификационной комиссии судей Украины.

Об этом сообщает пресс-служба ВККС.

Высшая квалифкомиссия рассмотрит вопрос об открытии дисциплинарных дел или отказ в их открытии в отношении следующих судей:

 • За зверненням голови Луганського окружного адміністративного суду Чиркіна С.М. стосовно суддів Луганського окружного адміністративного суду Тріфанової Світлани Сабіржавівни, Островської Олени Петрівни, Каюди Андрія Миколайовича, Качуріної Людмили Сагібатдалівни, Кравцової Наталії Валеріївни, Лагутіна Антона Анатолійовича, Солоніченко Оксани Вікторівни, Твердохліба Романа Сергійовича, Ушакова Тараса Сергійовича, Цицюри Ольги Олександрівни, Ципко Олени Валентинівни.
 • За зверненнями Шуменкова П.О. стосовно судді Малинівського районного суду міста Одеси Роїка Дмитра Ярославовича.
 • За зверненнями Макоцея С.Г. стосовно судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області Кузняк-Годлевської Елеонори Віталіївни та судді апеляційного суду Хмельницької області Козачка Сергія Віталійовича.
 • За зверненням Ягунової М.О. стосовно суддів Ленінського районного суду міста Запоріжжя Козлової Наталії Юріївни, Лихосенко Маргарити Олександрівни (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку), Махібороди Ніни Олександрівни (Постановою Верховної Ради України від 08 .09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
 • За зверненням Салімової А.А. стосовно суддів апеляційного суду Чернівецької області Винту Юрія Михайловича (Постановою Верховної Ради України від 08.09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку), Савчук Марії Володимирівни (Постановою Верховної Ради України від 08 .09.2016 № 1515-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку), Половінкіної Наталії Юріївни.
 • За зверненням голови Херсонського окружного адміністративного суду Попова В.Ф. стосовно судді Херсонського окружного адміністративного суду Дубровіної Валентини Анатоліївни.
 • За зверненнями народного депутата України Пресмана О.С. стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси Каплі Олексія Івановича.
Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
КСУ: рішення про продовження строку тримання під вартою можна оскаржити в апеляції
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Николай Матущак
  Николай Матущак
  ­судья Апелляционного суда Хмельницкой области
 • Галина Шашурина
  Галина Шашурина
  ­судья Сыхивского районного суда Львова