Велика Палата ВС розглядатиме низку важливих справ: що слід знати

13:35, 10 февраля 2020
11-12 лютого на розгляді Великої Палати передбуватиме низка справ.
Велика Палата ВС розглядатиме низку важливих справ: що слід знати

Цього тижня Велика Палата Верховного Суду розгляне низку важливих справ. Про це йдеться на офіційній сторінці ВС у Facebook.

Так, 11 лютого о 10:30 Велика Палата ВС розгляне справу  щодо визнання протиправним і скасуваня рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 1 серпня 2019 року № 140/зп-19 про оголошення конкурсу на зайняття 220 вакантних посад суддів у місцевих загальних судах шляхом переведення судді на посаду судді до іншого суду.

11 лютого о 14:30 відбудеться розгляд справи щодо визнання протиправним та скасування  розпорядження Президента України від 19 червня 2019 року № 63/2019-рп «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника Державного управління справами».

11 лютого о 16:00 відбудеться засідання у справі за позовом ПАТ «Донбасенерго» до АТ «Українська залізниця» про стягнення 70 274 946,74 грн вартості поставленої електроенергії. Справа була передана на розгляд Великої Палати ВС Касаційним господарським судом у складі ВС з огляду на наявність виключної правової проблеми, яка стосується питання заміни у правовідносинах ДП «Донецька залізниця» її правонаступником АТ «Укрзалізниця».

12 лютого о 10:00 Велика Палата ВС розгляне апеляційну скаргу на рішення Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 1 листопада 2018 року у зразковій справі щодо перерахунку щомісячного грошового утримання судді у відставці.

Крім того, 12 лютого об 11:00 Велика Палата ВС розгляне заяву засудженого про перегляд постановлених щодо нього судових рішень у зв’язку зі встановленням порушення Україною ст. 3 та ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (рішення Європейського суду з прав людини у справі «Малий проти України» від 11 квітня 2019 року, заява № 14486/07).

Раніше «Судово-юридична газета» писала, чи може висновок експерта бути належним і допустимим доказом.

Також ВП ВС роз’яснила, який спір можна вважати приватноправовим.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Зарплата працівників апаратів судів: чи буде вирішена проблема, відео
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Игорь Подобед
  Игорь Подобед
  судья Центрального апелляционного хозяйственного суда
 • Владимир Сторчак
  Владимир Сторчак
  судья Седьмого апелляционного административного суда
 • Андрей Ключник
  Андрей Ключник
  судья Святошинского районного суда Киева
 • Виктор Криворотенко
  Виктор Криворотенко
  судья Сумского апелляционного суда
 • Александр Пузанов
  Александр Пузанов
  член Комитета Верховной Рады Украины по вопросам правовой политики