Відразу після затримання фігуранки смертельного ДТП у Харкові Олени Зайцевої не вірилось, що їй присудять реальний строк покарання. Тож вирок суду став позитивним прецедентом у правовій системі. Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» заявив журналіст Мілан Лєліч.
Він зізнався, що дуже сумнівався в реальному вироку, принаймні, для Зайцевої. Мовляв, був переконаний, що захист знайде можливість для послаблення покарання.
«Чи то вона була неосудною, чи якісь технічні проблеми, чи люди відкличуть свої претензії, або умовний строк — є величезний арсенал засобів. Тому я навіть позитивно здивований, що був присуджений реальний строк позбавлення волі», — розповів журналіст. На його думку, сумнівно, що апеляція, на яку може подавати захист, сильно вплине на вирок суду.
«Дивно говорити ці слова, та думаю, що певною мірою це позитивний прецедент. Щодо самого вироку — мало бути 10 років чи більше або менше — тут я не прокурор чи суддя. Та мені це видається досить адекватним рішенням», – зауважив Лєліч.
У свою чергу, політолог Валерій Димов погодився з думкою, що такий вирок є прецедентом у правовій системі.
Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Дронов і Зайцева отримали по 10 років ув’язнення.