Інавгурація Зеленського: у парламенті якнайшвидше розглянуть постанови

13:03, 13 мая 2019
Розгляд проектів постанов планується на засіданні 14 травня, яке має розпочатися о 15:00.
Інавгурація Зеленського: у парламенті якнайшвидше розглянуть постанови

Комітети Верховної Ради України готові швидко розглянути проекти постанови щодо інавгурації Володимира Зеленського, щоб не затримувати процес голосування. Про це повідомив заступник голови комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи парламенту Олег Купрієнко, передає УНН.

Купрієнко заявив, що з боку Регламентного комітету затримок у розгляді не буде. За його словами, постанови про інавгурації відповідають усім вимогам, тож комітет, зі свого боку, дотримається всіх необхідних формальностей.

Згідно з орієнтовним графіком засідань комітетів Верховної Ради, розгляд цих проектів постанов планується на засіданні 14 травня, яке має розпочатися о 15:00.

«Зараз ми починаємо працювати в Комітеті. Відбудеться робоча нарада, після якої ми попередньо будемо мати для себе уявлення. Об 11 годині — Погоджувальна рада, на якій буде, у тому числі, попередньо, буде обговорюватися це все керівниками фракцій. Тому, я думаю, в районі десь обіду нам буде більш-менш уже відомий графік по проведенню засідань і так далі», — повідомив член профільного комітету Володимир Арешонков.

Проекти постанов щодо інавгурації також розписані на Комітет з питань правової політики та правосуддя, Комітет з питань бюджету та Комітет з питань запобігання і протидії корупції. Згідно з орієнтовним графіком, засідання Комітету з питань бюджету заплановано на 14:00 15 травня, а Комітету з питань запобігання і протидії корупції — на 15:00 15 травня.

«Це не наш комітет, це Регламентний. Це дуже швидко. Як комітет збереться, так і розглянемо. Що не є головним, то є проблемою», — пояснив член комітету з питань Правової політики та правосуддя Олександр Черненко.

У свою чергу представник Комітету з питань запобігання і протидії корупції Ігор Луценко повідомив, що затримок з боку цього комітету не буде, оскільки він зазначається у постановах лише за формальним ознаками, тож відповідні постанови можуть вноситись до сесійної зали без затвердження в Комітеті по боротьбі з корупцією.

Раніше «Судово-юридична газета» аналізувала інформацію щодо можливостей дострокових виборів в Україні

Також ми писали про те, що вже запропоновано три можливі варіанти проведення урочистої церемонії.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Олег Макаров
  Олег Макаров
  секретар Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
 • Ігор Кощеєв
  Ігор Кощеєв
  суддя Центрального апеляційного господарського суду
 • Тетяна Козир
  Тетяна Козир
  суддя Північного апеляційного господарського суду
 • Юлія Зоркіна
  Юлія Зоркіна
  суддя Харківського окружного адміністративного суду
 • Ольга Лук’янчук
  Ольга Лук’янчук
  суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду
загрузка...