Підтримка інституцій для боротьби з неналежним поводженням в Україні: зустрілися представники Ради Європи і ДБР

13:27, 22 октября 2020
Верена Тейлор і Олександр Соколов обговорили співробітництво в поточному році.
Підтримка інституцій для боротьби з неналежним поводженням в Україні: зустрілися представники Ради Європи і ДБР
www.coe.int

Сучасні виклики в Україні і в усьому світі підкреслюють важливість сильних партнерств у захисті та зміцненні європейських цінностей у сфері прав людини. Сьогодні, під час робочого візиту до України, пані Верена Тейлор, Директорка Офісу Генерального Директорату програм Ради Європи (РЄ), зустрілася із заступником Директора Державного бюро розслідувань (ДБР), паном Олександром Соколовим, передає Офіс Ради Європи в Україні.

Під час зустрічі пані Тейлор висловила подяку за співпрацю впродовж 2020 року. «Завдяки цьому співробітництву вже було досягнуто певних обнадійливих результатів», — зазначила пані Тейлор, а також підкреслила: «Розслідування порушень прав людини і, зокрема, випадків неналежного поводження розглядається Радою Європи як пріоритетна сфера». Вона також заохотила заступника Директора ДБР до запровадження чіткої спеціалізації серед співробітників, які працюють над розслідуванням порушень прав людини та випадків неналежного поводження.

Пан Соколов подякував за постійну підтримку Ради Європи, гнучкість та оперативне врахування потреб інституції у контексті сучасних викликів. «Ми також дійсно цінуємо те, що уся підтримка дизайнується із нашим безпосереднім залученням», — зазначив пан Соколов.

Проєкт РЄ «Підтримка інституцій для боротьби з неналежним поводженням в Україні» впроваджується для надання підтримки у сфері інституційного розвитку та розвитку спроможностей персоналу ДБР для ефективного розслідування катувань та інших порушень прав людини.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Світлана Мартьянова
  Світлана Мартьянова
  голова Франківського районного суду м. Львова
 • Іван Феєр
  Іван Феєр
  суддя Закарпатського апеляційного суду
 • Віталій Василик
  Віталій Василик
  заступник Міністра юстиції України
загрузка...