Як правильно зазначити дату в нормативно-правових актах: роз’яснення

19:16, 1 октября 2021
Словесно-цифровий спосіб зазначення дат застосовується з проставлянням нуля в позначенні дня місяця, якщо він містить одну цифру.
Як правильно зазначити дату в нормативно-правових актах: роз’яснення
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Львів пояснило, як правильно зазначити дату в нормативно-правових актах. Роз’яснення з’явилось у пресслужбі відомства.

«Якщо Типовою інструкцією з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України   від 17 січня 2018 року № 55 визначено два способи зазначення дат на документах, зокрема цифровий або словесно-цифровий, то в нормативно-правових актах використовується виключно словесно-цифровий спосіб зазначення дат (пункт 32 цієї Типової інструкції).

Елементи дати наводяться арабськими цифрами в один рядок у послідовності: число, місяць, рік.

Словесно-цифровий спосіб зазначення дат застосовується з проставлянням нуля в позначенні дня місяця, якщо він містить одну цифру, наприклад: 02 вересня 2021 року.

Дозволяється вживати слово “рік” у скороченому варіанті “р.”, наприклад:   02 вересня 2021 р.», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писали, що потрібно знати про антикорупційну експертизу проектів нормативно-правових актів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Telegram канал Sud.ua
XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
  • Наталія Сидор
    Наталія Сидор
    суддя Львівського окружного адміністративного суду