Департамент Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України інформує, що у разі повного виконання рішення боржник повинен звернутися до виконавця з заявою та додати квитанції (інші платіжні документи), що підтверджують сплату боргу за виконавчим документом, а також сплату виконавчого збору та витрат виконавчого провадження (у разі винесення відповідних постанов).
«Якщо виконавцем винесено постанову про закінчення виконавчого провадження у зв’язку з повним фактичним виконанням, арешт, накладений на майно боржника, знімається й скасовуються інші вжиті виконавцем заходи щодо виконання рішення.
Про зняття арешту виконавець зазначає у постанові про закінчення виконавчого провадження або повернення виконавчого документа, яка в день її винесення надсилається відповідним органам або установам для виконання.
Відомості про боржника виключаються з Єдиного реєстру боржників одночасно з винесенням постанови про закінчення виконавчого провадження, повернення виконавчого документа стягувачу на підставі пунктів 1, 3, 11 частини першої статті 37 Закону України «Про виконавче провадження» або повернення виконавчого документа до суду на підставі статті 38 Закону чи в день встановлення виконавцем факту відсутності заборгованості за виконавчими документами про стягнення періодичних платежів», - сказано у повідомленні.
Також «Судово-юридична газета» писала: які наслідки порушення умов кредитного договору.
Крім того, ми розповідали про виконання рішень суду про стягнення коштів, боржником за якими є державний орган: позиція ВС.
Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook, Viber та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.