Російський суд засудив українця до 12 років суворого режиму

16:31, 31 липня 2017
Чоловікові інкримінували створення організованої групи, яка нібито повинна була здійснювати терористичні акти в Росії і Україні.
Російський суд засудив українця до 12 років суворого режиму
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Українця, обвинуваченого в підготовці терактів в Ростовській області, російський суд засудив до 12 років колонії суворого режиму. Крім цього, йому загрожує штраф в 250 тис. руб.

«Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив громадянина України Олексія Сізоновіча, обвинуваченого в підготовці терактів в Ростовській області, до 12 років колонії суворого режиму», — передає «Інтерфакс-Росія».

Як зазначає інформагентство, Олексій Сізоновіч в суді визнав свою провину і розкаявся.

61-річний українець засуджений за ч. 1 ст. 30, ч. 2 ст. 205 (підготовка терористичного акту), ч. 3 ст. 222.1 (незаконні придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння вибухових речовин або вибухових пристроїв), ч. 1 ст. 322 (незаконне перетинання державного кордону Росії) КК РФ.

Чоловікові інкримінували створення в Україні в 2014 році організованої групи, яка нібито повинна була здійснювати терористичні акти в Росії і Україні. Мовляв, засуджений збирав інформацію про об'єкти транспортної інфраструктури і, володіючи спеціальними знаннями в області вибухотехніки, виготовляв різні вибухові пристрої.

«Олексій Сізоновіч збирав інформацію про об'єкти транспортної інфраструктури і, володіючи спеціальними знаннями в області вибухотехніки, виготовляв вибухові пристрої. Раніше він протягом 11 років працював на шахті в Україні підривником, де здобув відповідні навички», — йдеться в повідомленні агентства.

Українця затримали в вересні 2016 року під час незаконного перетину кордону, і з тих пір він перебував під вартою.

Закон про посилення мобілізації: військовий облік та інші зміни для українців за кордоном
Telegram канал Sud.ua
Закон про посилення мобілізації: військовий облік та інші зміни для українців за кордоном
Сьогодні день народження святкують
  • Володимир Мельничук
    Володимир Мельничук
    суддя Шостого апеляційного адміністративного суду