Spotify планує звільнити ще 1500 співробітників: в чому причина

22:40, 4 грудня 2023
Компанія прагне скоротити витрати.
Spotify планує звільнити ще 1500 співробітників: в чому причина
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Сервіс стримінгової музики Spotify оголосив про скорочення 17% працівників, тобто близько 1,5 тисяч робочих місць, через прагнення компанії скоротити витрати. Про це повідомило ВВС.

Головний виконавчий директор Даніель Ек заявив, що ухвалив це «важке» рішення в умовах, коли економічне зростання «різко сповільнилося».

Попри те, що компанія повідомила про рекордний прибуток у минулому кварталі, Ек заявив, що Spotify все ще витрачає занадто багато коштів.

«У нас все ще занадто багато людей займаються підтримкою роботи і навіть роботою навколо роботи, замість того, щоб сприяти можливостям з реальним впливом. Більше людей повинні бути зосереджені на роботі для наших ключових стейкхолдерів — творців і споживачів», — ідеться в заяві директора компанії.

Компанія своєчасно повідомить по скорочення працівників, яких це стосується. Їм нададуть вихідну допомогу, медичне обслуговування та підтримку в імміграційних та кар'єрних питаннях.

Зазначимо, Spotify вирішує скоротити штат вже втретє з жовтня 2022 року, тоді припинили співпрацю з 38 співробітниками з подкаст-студій Gimlet Media і Parcast. Приблизно 6% робочої сили скоротили в січні 2023-го та ще 2% — у червні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Олександр Тітов
    Олександр Тітов
    суддя Харківського окружного адміністративного суду