В Україні планують запровадити обов’язковий іспит для отримання громадянства

17:38, 12 липня 2022
Претенденти на паспорт мають скласти іспит, під час якого продемонструвати знання державної мови, історії України та основ Конституції України.
В Україні планують запровадити обов’язковий іспит для отримання громадянства
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Кабінет міністрів планує підготувати законопроєкти щодо запровадження іспиту для набуття громадянства України. Відповідне протокольне доручення було підтримане на засіданні уряду, повідомив у Телеграм прем’єрм-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, міністерство юстиції та міністерство внутрішніх справ мають підготувати та внести на розгляд Уряду відповідні проєкти законів.

Передбачається, що бажаючі отримати громадянство мають показати свої знання з державної мови, історії України та Конституції нашої держави

«Міністерству освіти і науки спільно з Національною комісією зі стандартів державної мови доручено розробити й затвердити програми іспиту на рівень володіння державною мовою, з історії України та з основ Конституції України», - зазначаєтсья у повідомленні.

Як повідомляла «Судово-юридична газета» петиція щодо запровадження іспиту для набуття громадянства Україна зібрала необхідні 25 тисяч підписів. Президент України Володимир Зеленський, відповідаючи на неї зазначив, що питання потребуватиме законодавчого регулювання та закликав прем’єра Дениса Шмигаля опрацювати його.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Автор: Ярослав Конощук

Автор:
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Валентина Юрченко
    Валентина Юрченко
    суддя Верховного Суду у Касаційному адміністративному суді
  • Олександр Мельник
    Олександр Мельник
    суддя Миколаївського окружного адміністративного суду