В Україні планують запровадити обов’язковий іспит для отримання громадянства

17:38, 12 июля 2022
Претенденти на паспорт мають скласти іспит, під час якого продемонструвати знання державної мови, історії України та основ Конституції України.
В Україні планують запровадити обов’язковий іспит для отримання громадянства
Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Facebook и Telegram.

Кабінет міністрів планує підготувати законопроєкти щодо запровадження іспиту для набуття громадянства України. Відповідне протокольне доручення було підтримане на засіданні уряду, повідомив у Телеграм прем’єрм-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, міністерство юстиції та міністерство внутрішніх справ мають підготувати та внести на розгляд Уряду відповідні проєкти законів.

Передбачається, що бажаючі отримати громадянство мають показати свої знання з державної мови, історії України та Конституції нашої держави

«Міністерству освіти і науки спільно з Національною комісією зі стандартів державної мови доручено розробити й затвердити програми іспиту на рівень володіння державною мовою, з історії України та з основ Конституції України», - зазначаєтсья у повідомленні.

Як повідомляла «Судово-юридична газета» петиція щодо запровадження іспиту для набуття громадянства Україна зібрала необхідні 25 тисяч підписів. Президент України Володимир Зеленський, відповідаючи на неї зазначив, що питання потребуватиме законодавчого регулювання та закликав прем’єра Дениса Шмигаля опрацювати його.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Джо Байден и Владимир Зеленский: расширенная двусторонняя встреча
Джо Байден и Владимир Зеленский: расширенная двусторонняя встреча
Сегодня день рождения празднуют
 • Наталія Мричко
  Наталія Мричко
  суддя Львівського окружного адміністративного суду
 • Любов Маруліна
  Любов Маруліна
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Богдан Санін
  Богдан Санін
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва