Кого з суддів Етична рада допустила до співбесід: ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК КАНДИДАТІВ

09:41, 22 липня 2022
Співбесіди пройдуть 44 претенденти на посади членів Вищої ради правосуддя по квоті З‘їзду суддів.
Кого з суддів Етична рада допустила до співбесід: ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК КАНДИДАТІВ
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Етична рада 21 липня 2022 року визначила суддів, які будуть проходити співбесіди для обрання на посади членів Вищої ради правосуддя по квоті XIX З‘їзду суддів. 

Так, з 46 претендентів “другої черги” до співбесіди з Етичною радою допущені 44 кандидати. 

Відмову отримали тільки два судді — Хайдарова Інна Олексіївна, суддя Херсонського міського суду Херсонської області та Ціленко Валерій Анатолійович, суддя Господарського суду Полтавської області.

Таким чином, співбесіди відбудуться з такими кандидатами:

Бурлаков Сергій Юрійович — суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду

Гімон Микола Михайлович — суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Жук Андрій Володимирович - суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Калараш Андрій Андрійович — суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду

Ситнік Олена Миколаївна — суддя Великої палати Верховного Суду, суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду

Усик Григорій Іванович — суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду

Канигіна Галина Володимирівна — суддя Верховного Суду України

Новов Сергій Олександрович — суддя Київського апеляційного суду

Юденко Тамара Миколаївна — суддя Київського апеляційного суду

Бондаренко Тетяна Знаменівна — суддя Миколаївського апеляційного суду

Котелевець Алла Вікторівна — суддя Харківського апеляційного суду

Кружиліна Олена Анатоліївна — суддя Харківського апеляційного суду

Храпак Наталія Миколаївна — суддя Тернопільского апеляційного суду

Міняйло Микола Павлович — суддя  Миколаївського апеляційного суду у відставці

Моніч Богдан Сильвестрович — суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду

Бершов Геннадій Євгенович — суддя Другого апеляційного адміністративного суду

Кобаль Михайло Іванович — суддя Шостого апеляційного адміністративного суду

Попікова Ольга Володимирівна — суддя Північного апеляційного господарського суду

Сидоренко Михайло Володимирович — суддя Одеського апеляційного господарського суду у відставці

Кисельов Вадим Костянтинович — суддя Суворівського районного суду міста Одеси

Журавська Олена Василівна — суддя Деснянського районного суду міста Києва

Старіков Олексій Олександрович — суддя Малиновського районного суду міста Одеси

Юрченко Станіслав Олександрович — суддя Сватівського районного суду Луганської області

Оксюта Тарас Григорович — суддя Соломянсього районного суду міста Києва

Батрин Олеса Василівна — суддя Печерського районного суду міста Києва

Плахотнюк Катерина Григорівна — суддя Голосіївського районного суду міста Києва

Петренко Володимир Сергійович — суддя Київського районного суду міста Одеси

Свояк Дмитро Віталійович — суддя Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області

Корецька Вікторія Віталіївна — суддя Ківерцівського районного суду Волинської області

Винар Любомир Вікторович — суддя Олевського районного суду Житомирської області

Вільчинський Олександр Ванадійович — суддя Вінницького окружного адміністративного суду

Сасевич Олександр Михайлович — суддя Львівського окружного адміністративного суду

Ковбій Олена Василівна — суддя Херсонського окружного адміністративного суду

Непочатих Василь Олександрович — суддя Чернігівського окружного адміністративного суду

Кухар Марина Дмитрівна — суддя Харківського окружного адміністративного суду

Віхрова Вікторія Станіславівна — суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду

Юркевич Михайло Васильович — суддя Господарського суду Львівської області

Бондарєв Едуард Миколайович — суддя Господарського суду Дніпропетровської області

Стопник Сергій Григорович — суддя Господарського суду Тернопільскої області

Галамай Олеся Зеновіївна — суддя Господарського суду Львівської області

Коваленко Наталія Миколаївна — суддя Господарського суду Кировоградської області

Новікова Наталія Анатоліївна — суддя Господарьского суду Харківської області

Бокова Юлія Валеріївна — суддя Господарського суду Донецької області

Ткаченко Олександр Васильович — суддя Господарського суду Миколаївської області.

Про графік та дати співбесід Етична рада повідомить пізніше.

Нагадаємо, що всього вакантними залишаються 8 посад членів Вищої ради правосуддя по квоті XIX З‘їзду суддів.

Співбесіди з першою групою із 12 кандидатів від З‘їзду суддів, які подали документи ще взимку, вже відбулися в червні-липні.

В цілому, на посади членів ВРП по квоті З‘їзду було  60 кандидатів.

Втім, дата проведення самого XIX З‘їзду суддів поки не визначена.

 Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Автор: В'ячеслав Хрипун

Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Сьогодні день народження святкують
  • Віктор Городовенко
    Віктор Городовенко
    суддя Конституційного Суду України
  • Валерій Сагайдак
    Валерій Сагайдак
    суддя Харківського окружного адміністративного суду
  • Андрій Кирилюк
    Андрій Кирилюк
    суддя Залізничного районного суду м. Львова