Простий спосіб отримати гроші на заставу (ВІДЕО)

07:00, 14 червня 2017
Як американську практику застави в кримінальному процесі вперше адаптували в Україні.
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Використання альтернативних запобіжних заходів було однією з ключових новацій КПК у світлі вимог, пред'явлених до України європейським співтовариством.

Нагадаємо, найбільш «популярною» причиною задоволення Європейським судом з прав людини вимог українських заявників залишається порушення Україною розумних строків і умов тримання осіб під вартою. В цьому аспекті звільнення під заставу є ефективним способом утримати підозрюваного від втечі з-під слідства, не обмежуючи при цьому його в правах.

Однак часто українські суди наказують внести в якості застави значну суму, яка не під силу навіть забезпеченій людині, а банківські установи в таких випадках зазвичай відмовляють в швидкому наданні коштів.

Втім, не так давно в Україні з'явилася альтернатива послугам банків. Першопрохідцем в цьому напрямку стала фінансова компанія «Альта Капітал», серед послуг якої надання коштів на заставу.

Як виникла така ідея, звідки беруться заставні суми і чи можливо на рівних змагатися з обвинуваченням, розповіли директор ФК «Альта Капітал» Вадим Гордієвський і керівник її юридичного напряму Ігор Желтобрюх.

 

Автор: Автор:
Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Сьогодні день народження святкують
 • Віктор Городовенко
  Віктор Городовенко
  суддя Конституційного Суду України
 • Валерій Сагайдак
  Валерій Сагайдак
  суддя Харківського окружного адміністративного суду
 • Андрій Кирилюк
  Андрій Кирилюк
  суддя Залізничного районного суду м. Львова