Заступник голови Апеляційного суду Івано-Франківської області залишив свій пост

14:20, 1 вересня 2017
Збори суддів Апеляційного суду Івано-Франківської області припинило повноваження заступника голови суду Володимира Гандзюка.
Заступник голови Апеляційного суду Івано-Франківської області залишив свій пост
Слідкуйте за найактуальнішими новинами в наших групах Facebook , Telegram та Google Новини SUD.UA.

Рішення винесене за заявою заступника голови суду.

Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Івано-Франківської області.

Так, 30 серпня 2017 року у вищевказаному суді відбулися збори суддів, де було прийняте рішення про припинення повноважень заступника голови Апеляційного суду Івано-Франківської області Володимира Гандзюка з 31 серпня 2017-го за його заявою.

Крім того, в зв'язку з затвердженням ВРП нового скороченого штатного розкладу суддів, на виконання вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та відповідно до рішення зборів суддів апеляційного суду скорочена посада заступника голови суду.

Таким чином, з 31 серпня 2017 року до керівництва суду входять: голова Апеляційного суду Івано-Франківської області — Богдан Гриновецький, його заступник — Віталій Девляшевский.

Нагадаємо «Судово-юридична газета» писала, що Апеляційний суд Івано-Франківської області опублікував інформацію про хід розгляду справ у період з 1 по 30 червня 2017 року.

Нагадаємо також, 30 серпня в Одеському апеляційному господарському суді відбулися засідання робочої групи, в ході яких були обговорені питання забезпечення безперешкодного доступу до судових установ маломобільніх груп населення.

Як раніше повідомлялося, Волинський окружний адміністративний суд надав детальний звіт про роботу в період з січня по липень 2017 року.

Крім цього, в Апеляційному суді Луганської області підбили підсумки роботи місцевих судів області за I півріччя 2017 року та заявили про гостру нестачу суддів.

Також Станично-Луганський районний суд Луганської області відновить свою роботу після тривалої перерви.

З’їзд науковців обирає члена Вищої ради правосуддя
З’їзд науковців обирає члена Вищої ради правосуддя
Сьогодні день народження святкують
  • Антон Чередко
    Антон Чередко
    суддя Центрального апеляційного господарського суду