Триває процес розблокування реєстрів на деокупованих територіях – Мінреінтеграції

22:31, 4 грудня 2022
Також Ірина Верещук анонсувала розроблений Мінреінтеграції проєкт постанови про перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або які є тимчасово окупованими.
Триває процес розблокування реєстрів на деокупованих територіях – Мінреінтеграції
Зображення від Freepik

У Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомляють, що протягом тижня  розблоковано доступ до 60 реєстрів у територіальних громадах, що розташовані у прифронтових районах.

Як зазначається, про це на міжвідомчій нараді у п'ятницю, 2 грудня, сказала Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук.

«Держателі реєстрів вже надіслали до відповідних обласних військових адміністрацій інструкцію щодо порядку відновлення доступу до реєстрів. А також – інструкцію з порядком дій щодо звернень за принципом екстериторіальності», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, Ірина Верещук анонсувала розроблений Мінреінтеграції проєкт постанови про перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або які є тимчасово окупованими.

У Міреінтеграції зауважують, що наразі діє Перелік, затверджений Наказом № 75 Мінреінтеграції. У проєкті постанови пропонується створити більш гнучкий, вдосконалений перелік. Він має стати єдиним джерелом інформації про відповідні території. Це забезпечить один стандарт розблокування державних реєстрів.

«Новий принцип формування переліку дозволить більш ефективно вирішувати питання відновлення доступу до реєстрів. Сподіваюся на оперативне погодження проєкту постанови центральними органами виконавчої влади, що дозволить вже на наступний тиждень внести документ на розгляд Уряду», – повідомила Ірина Верещук.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
 • Людмила Чернота
  Людмила Чернота
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Андрій Мороз
  Андрій Мороз
  суддя Миколаївського окружного адміністративного суду
 • Наталя Стрельнікова
  Наталя Стрельнікова
  суддя Запорізького окружного адміністративного суду
 • Олег Первомайський
  Олег Первомайський
  суддя Конституційного Суду України