Судитимуть шахрая, який заволодів землею Національної академії аграрних наук

22:00, 24 січня 2023
Вартість землі становить понад 1,8 млн грн.
Судитимуть шахрая, який заволодів землею Національної академії аграрних наук

Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Київщини за фактом шахрайства, використання завідомо підробленого документа та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190,  ч. 1 ст. 209,  ч. 4 ст. 358 КК України). Про це повідомила Київська обласна прокуратура.

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений, використовуючи підроблений державний акт, приватизував земельну ділянку державної власності на території Білоцерківського району.

«Ця земля, площею майже 19 га, перебувала у постійному користуванні Національної академії аграрних наук України.  Її вартість становить понад 1,8 млн грн.

Надалі чоловік передав цю земельну ділянку в якості статутного капіталу то очолюваного ним товариства з обмеженою відповідальністю. Він  здійснив поділ вказаної земельної ділянки на дві та продав її фермерському господарству», — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що судом першої інстанції задоволено позов прокурора про повернення у державну власність незаконно отриманої земельної ділянки.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Анатолій Сандурський
    Анатолій Сандурський
    заступник Голови Служби безпеки України України