На Харківщині чоловік самовільно зайняв ділянку на березі водойми і облаштував зону для відпочинку. Про це повідомили у обласній прокуратурі.
Як зазначається, підприємець огородив територію дерев’яним парканом, облаштував мангальні зони, поставив альтанки і дерев’яні столи. Чоловік організував платний вхід на територію цієї «бази відпочинку».
Слідством було встановлено, що підприємець облаштував зону відпочинку на земельній ділянці, яка перебуває в комунальній власності Первомайської міської ради.
«Не маючи жодних дозвільних документів, діючи всупереч вимогам Земельного і Водного кодексів України, підозрюваний самовільно зайняв ділянку площею близько 1,8 га, яка розташована на березі місцевого ставка і перебуває в охоронній зоні», - пишуть у прокуратурі.
Відтак, чоловіку повідомили про підозру за фактом самовільного зайняття земельної ділянки, вчиненого щодо земель в охоронних зонах (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Йому загрожує до двох років позбавлення волі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.