Суддя: місія здійсненна

13:39, 13 декабря 2019
Переконаний, що професія судді завжди буде вважатися уособленням вершини юридичної професії, ідеалу справедливості.
Суддя: місія здійсненна

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників суду!

Суд — не лише втілення суворого обличчя закону. Суддя — одночасно і психолог, і медіатор, який пропускає через себе конфлікт та будує між сторонами місток порозуміння або ж допомагає віднайти найкращий шлях до вирішення проблеми. Суддя, попри будь-які інформаційні маніпуляції чи популістичні гасла, продовжує уособлювати надію громадян на справедливість.

Звичайно, це потребує чималих моральних та фізичних зусиль: встигнути, розібратися, відчути, почути! На жаль, часто цих зусиль не бачить широке коло суспільства.

Втім, ті, хто бачать, — знають, якою тяжкою працею насправді будується в Україні правова держава.

Отже, від Вашої наполегливості, високого професійного рівня, сумлінного виконання обов'язків і поваги до людей залежить довіра громадян до судової влади, рівень правової свідомості суспільства. Переконаний, що суддівський корпус буде й надалі тримати курс на зміцнення демократичних засад судочинства, ухвалення ім'ям України неупереджених, законних і справедливих судових рішень, підвищення авторитету судової гілки влади серед українського суспільства та міжнародної спільноти!

Нагородою за Вашу почесну працю є довіра та повага українських громадян, які звертаються за захистом своїх прав. Професія судді завжди вважатиметься уособленням вершини юридичної професії, ідеалу справедливості.

З нагоди професійного свята прийміть мої щирі вітання й побажання добра, мужності, сил та енергії, успіхів у роботі, міцного здоров’я, родинного затишку та мирного неба!

 

З повагою,                                        

шеф-редактор «Судово-юридичної газети»                         

Святослав Пограничний

 

 

 

 

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Суди і коронавірус: як суди можуть працювати в умовах карантину
Loading...
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
  • Иванна Миколаец
    Иванна Миколаец
    судья Святошинского районного суда Киева
  • Алексей Случ
    Алексей Случ
    судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда