Адвокатам та нотаріусам дозволять обіймати посади на держслужбі: Комітет підтримав законопроект

11:59, 7 мая 2021
Законопроектом збережено положення ухваленої в першому читанні редакції, відповідно до якої досвід заняття адвокатською, нотаріальною діяльністю, діяльністю арбітражних керуючих визнається загальною вимогою для осіб, які претендують на зайняття посад державної служби, як альтернатива досвіду роботи на керівних посадах.
Адвокатам та нотаріусам дозволять обіймати посади на держслужбі: Комітет підтримав законопроект

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Парламенту прийняти в цілому проект Закону про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо розширення кола осіб, які можуть претендувати на вступ на державну службу» (реєстр. № 4361). Про це повідомляє пресслужба комітету.

Відповідне рішення ухвалене Комітетом на його засіданні 28 квітня за наслідками розгляду 40 пропозицій, що надійшли від 12 суб’єктів права законодавчої ініціативи до проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо розширення кола осіб, які можуть претендувати на вступ на державну службу (реєстр. № 4361), прийнятого за основу 5 лютого 2021 року.

Підготовленим до другого читання законопроектом збережено положення ухваленої в першому читанні редакції, відповідно до якої досвід заняття адвокатською, нотаріальною діяльністю, діяльністю арбітражних керуючих визнається загальною вимогою для осіб, які претендують на зайняття посад державної служби, як альтернатива досвіду роботи на керівних посадах.

Крім того, Комітетом були враховані пропозиції щодо доручення Уряду затвердити критерії, на підставі яких визначається відповідність досвіду кандидатів на посади державної служби вимогам, встановленим статтею 20 Закону України «Про державну службу», щодо наявності досвіду роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, а також унормування питань оплати праці державних службовців Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

Всебічно обговоривши питання, Комітет ухвалив рекомендувати Парламенту відповідно до пункту 3 частини першої статті 123 Регламенту Верховної Ради прийняти за результатами розгляду в другому читанні проект Закону про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо розширення кола осіб, які можуть претендувати на вступ на державну службу» (реєстр. № 4361) в другому читанні та в цілому.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Рада підтримала за основу законопроект про працевлаштування адвокатів та нотаріусів на державну службу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Інна Зубченко
  Інна Зубченко
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Юрій Чопко
  Юрій Чопко
  суддя Господарського суду Тернопільської області
 • Віктор Школяров
  Віктор Школяров
  суддя Верховного Суду України
 • Сергій Гирич
  Сергій Гирич
  голова Личаківського районного суду м. Львова
загрузка...