В исполкоме Нетешина решили штрафовать жителей за кормление беспризорных животных

12:26, 10 июля 2020
Исполком Нетешина решил оштрафовать женщину на 1360 грн за то, что она кормила бездомных животных, а зоозащитников назвал «агентами Кремля».
В исполкоме Нетешина решили штрафовать жителей за кормление беспризорных животных

Жительницу Нетешина решили оштрафовать за кормление бездомных животных. Об этом сообщил исполнительный комитет Нетешинского городского совета.

«8 июля на ул. Строителей, 11 неравнодушные жители стали очевидцами того, как неизвестная гражданка кормила бездомных собак вблизи жилого дома. Видео и фото с места были направлены в исполнительный комитет городского совета.

Полицейским офицером общины в сотрудничестве со специалистами исполкома была установлена ​​личность и составлен административный протокол по признакам статьи 152 «Нарушение государственных стандартов, норм и правил в сфере благоустройства населенных пунктов, правил благоустройства территорий населенных пунктов» КУоАП. Санкция статьи предусматривает наложение штрафа от 20 до 80 необлагаемых минимумов доходов граждан (сумма штрафа составляет до 1360 грн). Известно, что 55-летняя гражданка является жительницей города и работает на Хмельницкой АЭС. Протокол передан на рассмотрение административной комиссии при исполнительном комитете городского совета», — отрапортовал исполком.

Также в исполкоме назвали зоозащитников, которых возмутила такая новость, «агентами Кремля».

Ниже приводим полную версию поста.

«Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

3 ч. ·

ЖИТЕЛЬЦІ НЕТІШИНА ЗАГРОЖУЄ ШТРАФ ЗА ГОДУВАННЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН У ЗАБОРОНЕНОМУ МІСЦІ
8 липня по вул. Будівельників, 11, небайдужі мешканці стали очевидцями того, як невідома громадянка годувала безпритульних собак поблизу житлового будинку. Відео та фото з місця були надіслані до виконавчого комітету міської ради.
Поліцейським офіцером громади у співпраці із спеціалістами виконкому було встановлено особу та складено адміністративний протокол за ознаками статті 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» КУпАп. Санкція статті передбачає накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (сума штрафу сягає до 1360 грн). Відомо, що 55-річна громадянка є мешканкою міста та працює на Хмельницькій АЕС. Протокол переданий до розгляду адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.
Багато людей у нашому місті підгодовують тварин, роблячи їм «медвежу» послугу. У місті постійно здійснюється відлов і стерилізація собак, добудовується новий притулок для чотирилапих безхатченків. Однак, важливо діяти спільно, щоб позбутися важкої ситуації, яка склалася в Нетішині із безпритульними тваринами.
Нагадуємо, відповідно до рішення виконкому міської ради №70 від 7 лютого 2019 року, встановлено місця для підгодовування безпритульних тварин: на території лівого берега р.Горинь у районі пішохідного моста від вулиці Млинова, на протилежному схилі дренажно-обвідного каналу від житлового будинку № 5, що на вул. Набережна, на території загального користування у районі стадіону СК «Енергетик» зі сторони паркової зони. Будьмо відповідальними!
P.S. Інформацію подаємо повторно у зв'язку з тим, що попередній пост викликав надто бурхливу негативну реакцію у "зоозахисників", як не дивно, з інших міст України та країни-агресора, які зовсім не володіють інформацією щодо ситуації з безпритульними тваринами у нашому місті, про роботу, яку системно і різнобічно здійснюють місцева влада та відповідні служби в напрямку її вирішення, задля безпеки мешканців громади.
Відділ з організаційних питань апарату».

Подписывайтесь на наш Telegram-канал, чтобы быть в курсе самых важных событий.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як на Комітеті з питань правової політики обговорювали судову реформу Зеленського
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Владимир Горбалинский
    Владимир Горбалинский
    судья Днепропетровского окружного административного суда
загрузка...