Місце голови місцевої державної адміністрації порожнім не буває: що придумав уряд

17:55, 2 декабря 2020
Пандемія та інші катастрофи можуть спричинити одночасну відсутність на роботі голови місцевої держадміністрації та всіх його заступників.
Місце голови місцевої державної адміністрації порожнім не буває: що придумав уряд
Источник фото: kmu.gov.ua

Пандемія гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, створила неочікувану адміністративну проблему, за вирішення якої взявся Кабінет Міністрів України.

2 грудня Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади підтримав у першому читанні законопроєкт, розроблений урядом, про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» (реєстр. №4290). Він врегульовує питання, коли місцева державна адміністрація раптово стає обезголовленою внаслідок одночасної хвороби голови та усіх його заступників.

Як зазначив голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін, потреба терміново вирішувати ситуацію спровокована реальним фактом, що стався в облдержадміністрації Тернопільської області.

Щоб керованість адміністраціями не була втрачена внаслідок пандемії та інших катастроф, законопроєкт №4290 пропонує тимчасово покладати обов’язки голови місцевої державної адміністрації на керівника апарату місцевої державної адміністрації, а у разі його тимчасової відсутності – на заступника керівника апарату, а у разі відсутності такої посади – на керівника самостійного структурного підрозділу апарату місцевої державної адміністрації, із обов’язковим інформуванням Офісу Президента України та Кабінету Міністрів України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Відповідальність за керування авто в стані сп’яніння: що планують законодавці
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Елена Малеева
  Елена Малеева
  судья Хозяйственного суда Ивано-Франковской области
 • Богдан Мычка
  Богдан Мычка
  заместитель председателя Сыхивского районного суда Львова
 • Алла Олейник
  Алла Олейник
  судья Кассационного гражданского суда Верховного Суда
 • Инна Скрыпка
  Инна Скрыпка
  судья Киевского окружного административного суда
 • Ян Берназюк
  Ян Берназюк
  судья Кассационного административного суда Верховного Суда
загрузка...