Кабмін затвердить Схему посадових окладів держслужбовців на 2021 рік, документ

14:18, 13 января 2021
Уряд вносить зміни у постанову щодо оплати праці державних службовців.
Кабмін затвердить Схему посадових окладів держслужбовців на 2021 рік, документ
Джерело фото: kmu.gov.ua

На засіданні 13 січня Уряд планує внести зміни до постанови КМУ «Питання оплати праці працівників державних органів» від 18.01.2017 № 15 та затвердити Схему посадових окладів на посадах державної служби за групами оплати праці з урахуванням категорій, підкатегорії та рівнів державних органів у 2021 році.

Зокрема, затверджується мінімальний розмір посадового окладу у 2021 році в державних органах, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, районів у містах, міст обласного значення, що не може бути менше 2 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом.

Так, збільшено розмір посадового окладу спеціаліста державного органу, юрисдикція якого поширюється на територію одного або кількох районів, районів у містах, міст обласного значення: з 4394 грн до 4540 грн.

Нагадаємо, що Законом про Державний бюджет на 2021 рік встановлено різні розміри прожиткового мінімуму для пересічних громадян, чиновників, суддів та прокурорів.

Так, якщо для звичайних працездатних осіб з 1 січня він становить 2270 грн, то для суддів - 2102 гривні; для визначення посадових окладів працівникам інших державних органів, оплата праці яких регулюється спеціальними законами - 2102 гривні; працездатних осіб, який застосовується для визначення посадового окладу прокурора окружної прокуратури, – 1600 гривень.

Нижче наводимо порівняльну таблицю до проекту постанови.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Ольга Совгиря о реформе Конституционного Суда
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Ирина Фаловская
    Ирина Фаловская
    судья Кассационного гражданского суда Верховного Суда
загрузка...