Запретили ли студентам КНУ имени Тараса Шевченко выезжать за границу: детали

13:42, 30 сентября 2021
Действительно ли студентам КНУ имени Тараса Шевченко запретили выезжать за границу.
Запретили ли студентам КНУ имени Тараса Шевченко выезжать за границу: детали
Источник фото: kiev.informator.ua

30 сентября профильный телеграм-канал сообщил, что в КНУ имени Тараса Шевченко «студентам запретили выезжать за пределы Украины без разрешения администрации университета при дистанционной форме обучения. Иначе – отчисления».

Сообщение сопровождается копией письма.

«… під час навчального року студенти всіх рівнів вищої і фахової передвищої освіти можуть перебувати поза межами України виключно у випадку їх офіційного направлення університетом (на навчання, на стажування, на конференцію тощо), що має бути визначено відповідним наказом.

У разі, якщо з’ясовується, що здобувач освіти будь-якого рівня вищої/фахової передвищої освіти під час навчального року (за винятком періоду канікул для здобувачів освіти денної форми навчання, та міжсесійного періоду – для здобувачів освіти заочної форми навчання) перебуває за межами України без видання наказу по університету, такий здобувач має бути негайно відрахований за невиконання індивідуального плану (або як такий, що не приступив до навчання).

Прошу попередити співробітників груп супроводу освітнього процесу, завідувачів кафедр і викладачів про неприпустимість приховування випадків відсутності студентів (як громадян України, так і іноземних громадян) в Україні під час навчального року і відповідальність за такі дії», - говорится в письме проректора по научно-педагогической работе КНУ Андрея Гожика.

«Судебно-юридическая газета» обратилась за разъяснением к самому Андрею Гожику.

«У КНУ немає дистанційної форми навчання. З першого вересня ми навчалися за змішаною формою навчання і робимо все, щоб повернутися до неї після 13 жовтня.

Шановним студентам я порекомендував би думати про майбутнє: наразі в багатьох країнах при визнанні дипломів звіряють вказані в них терміни навчання із періодом перебування в країні навчання. Результати таких перевірок часто дуже розчаровують власників дипломів», - отметил он.

Также он подтвердил то, что предупредил письмом факультеты.

«Так, я попереджаю факультети. Ви, як юрист, маєте розуміти, що коли навчання офіційно є очним, то відсутність студента є підставою для звинувачення і його, і нас у недоброчесності. Такої практики не повинно бути. За такі речі відраховують в університетах всього світу.

Мова, звісно, не йде про короткотермінову відсутність, яка не створює ризиків для виконання індивідуального навчального плану», - подчеркнул он.

Таким образом, по его словам, запрета на выезд за границу нет, но в КНУ выступают «против отсутствия студентов во время учебного процесса».

фото из телеграм-канала

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и на Twitter, чтобы быть в курсе самых важных событий.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Зеленский: должны дополнить деятельность Международного уголовного суда, создав спецтрибунал
Зеленский: должны дополнить деятельность Международного уголовного суда, создав спецтрибунал
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
  • Світлана Харченко
    Світлана Харченко
    суддя Київського окружного адміністративного суду
загрузка...