Раді пропонують протягом року після завершення війни брати на роботу до органів місцевого самоврядування звільнених місцевих чиновників

12:31, 12 мая 2022
Пропонується встановити, що особи, звільнені з посад служби в органах місцевого самоврядування у період дії воєнного стану, протягом одного року після припинення чи скасування воєнного стану можуть бути прийняті на рівнозначні або нижчі посади служби в органах місцевого самоврядування без проведення конкурсу.
Раді пропонують протягом року після завершення війни брати на роботу до органів місцевого самоврядування звільнених місцевих чиновників

Депутати пропонують тимчасово дозволити брати на роботу до органів місцевого самоврядування звільнених місцевих чиновників без проведення конкурсу. Це передбачено поправкою групи народних депутатів до законопроєкту №7280.

Пропонується доповнити статтю 28 «Прикінцеві положення» Закону України «Про правовий режим воєнного стану» новим пунктом такого змісту: «Установити, що особи, звільнені з посад служби в органах місцевого самоврядування у період дії воєнного стану, протягом одного року після припинення чи скасування воєнного стану можуть бути прийняті на рівнозначні або нижчі посади служби в органах місцевого самоврядування без проведення конкурсу».

Цим же проєктом пропонується дозволити Національному агентству з питань запобігання корупції на час війни отримувати гуманітарну допомогу.

«Установити, що на період дії воєнного стану,  Національне агентство з питань запобігання корупції має право одержувати благодійні пожертви (у тому числі гуманітарну допомогу) у вигляді товарів (майна) від проектів міжнародної технічної допомоги», - зазначається у підтриманій поправці до документу.

Як повідомляла «Судово-юридична газета», Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт, яким серед іншого пропонується на час війни скасувати конкурс при призначенні на посаду державних службовців, керівників державних підприємств.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Владимир Зеленский: собранные деньги помощи должны идти напрямую Украине
Владимир Зеленский: собранные деньги помощи должны идти напрямую Украине
Loading...
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
 • Віталій Галаган
  Віталій Галаган
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
 • Олена Губська
  Олена Губська
  суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду
 • Яна Іваненко
  Яна Іваненко
  суддя Вищого адміністративного суду України
загрузка...