У НАЗК розповіли, коли поновлять спецперевірки претендентів на роботу в органах держвлади та місцевого самоврядування

08:00, 17 мая 2022
У період дії воєнного стану або стану війни» у період дії воєнного стану або стану війни будь-які перевірки щодо своєчасності та повноти подання будь-яких звітів чи документів звітового характеру уповноваженими органами не здійснюються.
У НАЗК розповіли, коли поновлять спецперевірки претендентів на роботу в органах держвлади та місцевого самоврядування

Національна агенція не буде проводити спеціальні перевірки осіб, які претендують на посади в органах державної влади та місцевого самоврядування до завершення воєнного стану. Про це йдеться у роз’яснені НАЗК, яке оприлюднене на його сайті.

У НАЗК пояснили, що відповідно до п.п. 4 п. 1 Закону України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни» у період дії воєнного стану або стану війни будь-які перевірки щодо своєчасності та повноти подання будь-яких звітів чи документів звітового характеру уповноваженими органами не здійснюються.

«Оскільки на сьогодні в Україні на підставі відповідних Указів Президента України діє воєнний стан, лише після його завершення може бути вирішеним питання щодо проведення Національним агентством спеціальної перевірки достовірності відображених кандидатом на певну посаду відомостей у декларації», - констатують в агенції.

У НАЗК додали, що спецперевірка стосовно претендентів на посади в органах державної влади та місцевого самоврядування може бути розпочата лише після «скасування воєнного стану чи стану війни».

Як повідомляла «Судово-юридична газета», у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, яким пропонується встановити, що чиновники та депутати мають подати е-декларації не пізніше 90 днів після скасування воєнного стану.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
«Как саперы»: Зеленский заявил, что ряд стран поддерживают Украину, но пытаются ослабить санкции
«Как саперы»: Зеленский заявил, что ряд стран поддерживают Украину, но пытаются ослабить санкции
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Руслан Князевич
  Руслан Князевич
  член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
 • Світлана Кулікова
  Світлана Кулікова
  суддя Київського апеляційного суду
 • Валерій Журавель
  Валерій Журавель
  суддя Київського окружного адміністративного суду
 • Валерій Кузьменко
  Валерій Кузьменко
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Юрій Чумак
  Юрій Чумак
  суддя Касаційного господарського суду Верховного Суду
загрузка...