У Києві пройде навчальна програма для переможців конкурсу до Антикорсуду

19:55, 28 марта 2019
Майбутні судді зможуть поновити необхідні знання та навички для належного виконання повноважень суддів антикорупційного суду
У Києві пройде навчальна програма для переможців конкурсу до Антикорсуду

З 1 до 19 квітня Національна школа суддів України проводитиме орієнтаційну навчальну програму для переможців конкурсу до Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. Про це передає прес-служба ВККС.

Орієнтаційна програма має на меті надати можливість майбутнім суддям Вищого антикорупційного суду отримати або поновити необхідні знання та навички для належного виконання повноважень суддів антикорупційного суду. До викладання програми буде залучено кращих національних та міжнародних експертів, які висвітлять світовий досвід діяльності судів, що розглядають справи про корупційні злочини.

Навчання розпочнеться 1 квітня 2019 року о 09.30 в готелі «Хілтон» (Київ). З деталями щодо організаційних аспектів навчання можна ознайомитися за посиланням.

«Програма орієнтаційного курсу для суддів Вищого антикорупційного суду реалізується Національною школою суддів України спільно та за підтримки програми USAID «Нове правосуддя», Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні, Консультативної місії Європейського Союзу, проекту ЄС «ПРАВО-Justis», українсько-канадського проекту «Підтримка судової реформи», Міжнародної організації з розвитку права (IDLO), Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА)»,  йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Антикорупційний суд отримає ще трьох суддів.

Крім того, Вища рада правосуддя внесе подання Президенту України про призначення суддів Антикорупційного суду.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Юрий Савич
  Юрий Савич
  судья Луганского апелляционного суда
 • Людмила Шеметенко
  Людмила Шеметенко
  судья Пятого апелляционного административного суда
 • Сергей Власенко
  Сергей Власенко
  член Комитета Верховной Рады Украины по вопросам правовой политики
 • Светлана Бородавкина
  Светлана Бородавкина
  судья Черниговского окружного административного суда
загрузка...