У Києві пройде навчальна програма для переможців конкурсу до Антикорсуду

19:55, 28 марта 2019
Майбутні судді зможуть поновити необхідні знання та навички для належного виконання повноважень суддів антикорупційного суду
У Києві пройде навчальна програма для переможців конкурсу до Антикорсуду

З 1 до 19 квітня Національна школа суддів України проводитиме орієнтаційну навчальну програму для переможців конкурсу до Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. Про це передає прес-служба ВККС.

Орієнтаційна програма має на меті надати можливість майбутнім суддям Вищого антикорупційного суду отримати або поновити необхідні знання та навички для належного виконання повноважень суддів антикорупційного суду. До викладання програми буде залучено кращих національних та міжнародних експертів, які висвітлять світовий досвід діяльності судів, що розглядають справи про корупційні злочини.

Навчання розпочнеться 1 квітня 2019 року о 09.30 в готелі «Хілтон» (Київ). З деталями щодо організаційних аспектів навчання можна ознайомитися за посиланням.

«Програма орієнтаційного курсу для суддів Вищого антикорупційного суду реалізується Національною школою суддів України спільно та за підтримки програми USAID «Нове правосуддя», Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні, Консультативної місії Європейського Союзу, проекту ЄС «ПРАВО-Justis», українсько-канадського проекту «Підтримка судової реформи», Міжнародної організації з розвитку права (IDLO), Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА)»,  йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Антикорупційний суд отримає ще трьох суддів.

Крім того, Вища рада правосуддя внесе подання Президенту України про призначення суддів Антикорупційного суду.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Заработает ли Реестр исполнительных документов и предъявление к исполнению решений через Дію
Заработает ли Реестр исполнительных документов и предъявление к исполнению решений через Дію
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Сергій Глазько
    Сергій Глазько
    суддя Сумського окружного адміністративного суду
  • Роман Ігнатов
    Роман Ігнатов
    суддя Київського апеляційного суду
загрузка...