Карантин в Україні: Богдан Моніч зробив важливу заяву щодо роботи судів

11:58, 17 марта 2020
«Громадяни України мають отримувати судові послуги та захист своїх прав у судах у повному обсязі, не наражаючи на небезпеку як тих, хто здійснює правосуддя, так і учасників сторін», — зазначив голова РСУ.
Карантин в Україні: Богдан Моніч зробив важливу заяву щодо роботи судів
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Голова Ради суддів України Богдан Моніч заявив, що ситуація щодо запобігання поширенню на території України короновірусу вносить свої корективи в організацію роботи судів. Заява з’явилась у прес-службі РСУ.

«Ситуація щодо запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19 вносить свої корективи в організацію роботи судів. І це зрозуміло, адже ми маємо дбати не тільки про життя і здоров’я суддів та працівників апарату судів, а й про забезпечення здійснення правосуддя у кожному суді. Громадяни України мають отримувати судові послуги та захист своїх прав у судах у повному обсязі, не наражаючи на небезпеку як тих, хто здійснює правосуддя, так і учасників сторін», — заявив Богдан Моніч.

Разом з тим Рада суддів України затвердила рекомендації щодо встановлення особливого режиму роботи судів України задля убезпечення населення України від гострих респіраторних захворювань та короновірусу COVID-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що з’їзд суддів через карантин перенесли.

Додамо, раніше голова РСУ Богдан Моніч рекомендував запровадити особливий режим роботи судів на період карантину.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Telegram канал Sud.ua
Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Главное о суде