Рахункова палата затвердила звіт щодо аудиту діяльності апеляційних загальних судів

14:53, 25 марта 2020
У засіданні Рахункової палати взяв участь голова ДСА Зеновій Холоднюк.
Рахункова палата затвердила звіт щодо аудиту діяльності апеляційних загальних судів

У вівторок, 24 березня, голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк взяв участь у засіданні Рахункової палати, на якому було розглянуто Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів на забезпечення діяльності апеляційних загальних судів.

Зокрема, у період з грудня 2019 року до лютого 2020 року включно, Рахункова палата провела аудит у Київському апеляційному суді, Донецькому апеляційному суді, Львівському апеляційному суді, Одеському апеляційному суді та Харківському апеляційному суді.

Під час роботи контролюючого органу здійснено вивчення та аналіз нормативно-правових і розпорядчих актів, прийнятих управлінських рішень, даних бюджетної, фінансової та статистичної звітності, первинних документів, а також даних, отриманих на запити Рахункової палати від Державної судової адміністрації України та ліквідаційних комісій апеляційних судів.

Стосовно висновків та пропозицій Рахункової палати, викладених у Звіті, Зеновій Холоднюк поінформував членів Рахункової палати про те, що ДСА України вже розпочала роботу щодо усунення виявлених недоліків та врахування пропозицій Рахункової палати. Для цього розроблено та затверджено план заходів з усунення недоліків, виявлених в апеляційних загальних судах під час проведення аудиту.

За підсумками розгляду Звіту про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів на забезпечення діяльності апеляційних загальних судів Рахунковою палатою прийнято рішення про затвердження вказаного Звіту.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що ДСА відпрацювала рекомендації щодо боротьби з коронавірусом в судових установах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Суди і коронавірус: як суди можуть працювати в умовах карантину
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Татьяна Дроботова
    Татьяна Дроботова
    судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда
  • Станислав Погребняк
    Станислав Погребняк
    член Квалификационно-дисциплинарной комиссии прокуроров в 2017-2019 гг.