Реорганізація робочих процесів для судової влади: презентували посібник

13:34, 28 января 2021
У Посібнику описано процеси та етапи оптимізації діяльності, викладені основні концепції реорганізації робочих процесів, продемонстрована користь, яку отримає кожен працівник та установа від оптимізації процесів.
Реорганізація робочих процесів для судової влади: презентували посібник
Джерело фото: dsa.court.gov.ua

У середу, 27 січня, за участі представників Державної судової адміністрації України, її територіальних управлінь та канадських експертів з питань судового адміністрування у режимі відеоконференції відбулася презентація посібника «Реорганізація робочих процесів: довідник з методів та інструментів удосконалення і оптимізації діяльності», передає пресслужба ДСА.

Посібник підготовлено в рамках співпраці ДСА України з  українсько-канадським Проектом підтримки судової реформи на основі заходів зі спрощення робочих процесів, що відбулися протягом  2018 – 2020 років у ДСА України, за участю канадських експертів.

У Посібнику описано процеси та етапи оптимізації діяльності, викладені основні концепції реорганізації робочих процесів, продемонстрована користь, яку отримає кожен працівник та установа від оптимізації  процесів. Також у Посібнику представлено зразки описів та форм, які можна використати для  аналізу і оптимізації робочих процесів.

У вітальному слові на початку вебінару заступник Голови Державної судової адміністрації України Сергій Чорнуцький подякував канадським експертам з питань судового адміністрування за спільну кількарічну роботу, в результаті якої в ДСА України впроваджено процеси з реорганізації, удосконалення і оптимізації діяльності.

«Завдяки спільній роботі з канадськими колегами, починаючи з 2018 року, нами вже прийнято низку регламентуючих документів та розпоряджень стосовно удосконалення внутрішніх робочих процесів в ДСА України.  Після цього відчутно зменшилася кількість задіяних ресурсів з одночасним поліпшенням якості послуг», - зазначив Сергій Чорнуцький.  

Старша менеджерка Управління міжнародних програм Офісу Уповноваженого з питань федеральних суддів Канади Наталія Городецька також подякувала співробітникам ДСА України за проявлений інтерес до процесів реорганізації та спрощення діяльності та плідну співпрацю у цьому проекті, розуміння важливості збільшення ефективності роботи та висловила сподівання, що зусилля канадських експертів будуть сприяти підвищенню довіри суспільства до органів правосуддя.

«З огляду на досвід міжнародних проектів, в яких ми вже брали участь, наші експерти пропонують кращі методики та допомагають у пошуку шляхів для задоволення потреб громадськості. Виходячи з сьогоденних реалій, ми пропонуємо можливості до збільшення ефективності робочих процесів та покращення послуг, які надаються громадянам», - наголосила  Наталія Городецька.

У ході вебінару його учасники поділилися власним досвідом у запровадженні реорганізації та удосконаленні робочих процесів у різноманітних державних та недержавних організаціях, навівши численні приклади успішних методик.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що ДСА повідомила про оновлення системи відеоконференцзв’язку. 

Нагадаємо, ДСА наводила оперативну інформацію щодо розгляду справ про порушення карантину.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Альбина Кадегроб
  Альбина Кадегроб
  судья Одесского апелляционного суда
 • Станислав Кравченко
  Станислав Кравченко
  председатель Кассационного уголовного суда Верховного Суда
 • Юрий Черпак
  Юрий Черпак
  судья Высшего административного суда Украины
 • Зоряна Лунь
  Зоряна Лунь
  судья Львовского окружного административного суда
загрузка...