Служба судової охорони не допустила понад 32 тисячі заборонених предметів до судів

17:50, 8 апреля 2021
Загалом із початку року загальна кількість заборонених предметів, з якими українці йшли до судових установ, сягнула майже 32 тисяч.
Служба судової охорони не допустила понад 32 тисячі заборонених предметів до судів
Джерело фото: ССО

Із початку року загальна кількість заборонених предметів, з якими українці йшли до судових установ, сягнула майже 32 тисяч. Про це повідомляє пресцентр Служби судової охорони.

Так, у березні 2021 року відвідувачі органів та установ судової влади намагалися пронести до них 12 570 заборонених предметів, що майже на дві тисячі предметів більше, ніж у лютому цього року (10 850).

Загалом із початку року загальна кількість заборонених предметів, з якими українці йшли до судових установ, сягнула майже 32 тисяч.

Як повідомили у відділі моніторингу обстановки та оцінки ризиків центрального органу управління Служби судової охорони, лідерами цього антирейтингу протягом останнього часу лишаються майже ті самі області України, за винятком п’ятого місця, де Запорізьку область “випередила” Львівська.

Так, у березні найбільше заборонених предметів попереджено до пронесення в органи й установи судової влади Дніпропетровської – 3 217 од. (у лютому – 2 715 од.), Харківської областей – 2 985 од. (у лютому – 2 138 2 243 од.), міста Києва й Київської області – 1 489 од. (у лютому – 1 499 од.), Одеської 872 од. (у лютому – 656 од.) та Львівської областей – 684 од. (у лютому – 539 од.).

Більшість заборонених предметів, з якими відвідувачі намагалися пройти в березні до судових установ, становлять: ножі – 4 271 од., набої – 3 713 од., балончики, споряджені речовинами сльозогінної та дратівної дії, – 2 579 од., пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, – 655 од.

Також у березні судові охоронці не допустили пронесення до органів Феміди 85 од. електрошокових пристроїв, 54 од. пневматичної і газової зброї, 17 од. вогнепальної зброї та 46 од. травматичної зброї. Були й спроби зайти в суди з піротехнічними виробами (фаєрами), металевими та дерев’яними палицями й битами, ножицями та викрутками тощо.

Найбільш законослухняними областями України в цьому рейтингу є Хмельницька, Івано-Франківська, Чернівецька, Волинська та Сумська. Так, на Поділлі було зафіксовано 11 спроб пронесення до органів та установ судової влади заборонених предметів, на Прикарпатті – 24, Буковині – 47, Волині – 49, а на Сумщині – 83 спроб.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що на Харківщині ще одна установа системи правосуддя перейшла під охорону ССО.

Також ми писали, що Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області перейшов під охорону ССО.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Плюс 600 млн на суди та відстрочка виконання рішень по соціальним спорам: чи підтримають депутати
Плюс 600 млн на суди та відстрочка виконання рішень по соціальним спорам: чи підтримають депутати
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Андрій Костін
  Андрій Костін
  голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
 • Юрій Жизнєвський
  Юрій Жизнєвський
  голова Житомирського апеляційного суду
 • Микола Мойсюк
  Микола Мойсюк
  суддя Вищого адміністративного суду України
 • Олена Соколенко
  Олена Соколенко
  суддя Одеського окружного адміністративного суду
 • Ростислав Кузан
  Ростислав Кузан
  суддя Львівського окружного адміністративного суду
загрузка...