Основні положення рішень ККС у складі ВС: огляд судової практики

12:05, 22 июля 2019
Огляд містить основні положення рішень ККС ВС за 27-31 травня.
Основні  положення рішень ККС у складі ВС: огляд судової практики

Тижневий огляд містить стислий виклад постанов об’єднаної палати ККС, у яких сформульовано висновки щодо обчислення строку подачі апеляційної скарги у випадку постановлення та оголошення слідчим суддею резолютивної частини ухвали та її повного тексту у різні дні, а також щодо апеляційного оскарження ухвали слідчого судді про відмову у відкритті провадження за скаргою, поданою в порядку ст. 206 КПК.

Крім цього, в огляді викладено позиції суду щодо застосування положень Загальної частини Кримінального кодексу України (КК), зокрема, щодо дії кримінального закону у часі, співучасті у злочині, необхідної оборони, застосування примусових заходів медичного характеру, а також щодо кваліфікації злочинів, передбачених ст. 115, ч. 1, ч. 2 ст. 121, ч. 2 ст. 125, ч. 1 ст. 185, ч. 1 ст. 263 КК та ін.

В огляді приділено увагу окремим питанням застосування положень кримінального процесуального законодавства при ухваленні виправдувальних вироків, призначенні та заміні прокурора, оцінці показань з чужих слів як доказів тощо.

Раніше «Судово-юридична газета» писала про постанову ККС ВС щодо порушення таємниці наради суддів.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Оцінювання державних службовців: як і для чого
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Александр Яковлев
    Александр Яковлев
    судья Пятого апелляционного административного суда
загрузка...