Касаційне провадження: особливості розгляду господарських справ Великою Палатою ВС

17:41, 6 ноября 2020
Суддя Віталій Уркевич проаналізував законодавчі норми, що регламентують право касаційного оскарження та визначають коло осіб, які мають таке право.
Касаційне провадження: особливості розгляду господарських справ Великою Палатою ВС

Суддя Великої Палати Верховного Суду Віталій Уркевич провів лекцію-тренінг на тему «Касаційне провадження: особливості розгляду господарських справ Великою Палатою Верховного Суду». Захід, організований кафедрою господарського права та господарського процесу КНУ імені Тараса Шевченка, відбувся 6 листопада 2020 року в онлайн-режимі, передає пресслужба ВС.

Насамперед Віталій Уркевич проаналізував законодавчі норми, що регламентують право касаційного оскарження та визначають коло осіб, які мають таке право. Крім того, він розповів про порядок подання, форму і зміст касаційної скарги та порядок її розгляду, вказав на підстави оскарження судових рішень у касаційному порядку, приділив увагу питанням щодо представництва та підтвердження повноважень адвоката в суді.

Суддя також навів підстави та наслідки залишення касаційної скарги без руху та її повернення, окреслив підстави відмови у відкритті касаційного провадження та межі касаційного перегляду справи.

Заключна частина лекції була присвячена питанням, що стосуються діяльності Великої Палати ВС. Йшлося, зокрема, про підстави та порядок передачі справи на її розгляд, а також про коло її повноважень.

Після завершення виступу Віталій Уркевич відповів на численні запитання слухачів лекції.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Велика Палата ВС відступила від висновку КГС щодо застосування статті 4 закону про судовий збір.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Верховный Суд собрался на Пленум, ПРЯМОЙ ЭФИР
Верховный Суд собрался на Пленум, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Лілія Максименко
    Лілія Максименко
    суддя Запорізького окружного адміністративного суду
  • Ірина Приходько
    Ірина Приходько
    суддя Господарського суду міста Києва
загрузка...