Трагедія на Чернігівщині: чоловік заради забави стріляв у жінку

23:25, 30 марта 2019
Хуліган має виплатити постраждалій 30 тисяч гривень моральної шкоди.
Трагедія на Чернігівщині: чоловік заради забави стріляв у жінку

Чернігівець, який неподалік Городні з вік­на автомобіля заради забави підстрелив 52-річну жінку, найближчі 3 роки проведе у в’язниці. Про це пише cntime.cn.ua посилаючись на газету ГАРТ.

Цей випадок стався 6 серпня минулого року. На судо­вому засіданні постраждала розповіла, що того дня була в справах в селі Політрудня Городнянського району, а по обіді поїхала велосипедом додому в Городню. Оскільки везла важкі сумки, то, не доїжджаючи до райцентру, зупинилася на узбіччі перепочити і поправити багаж.

У цей мо­мент за кілька метрів від неї зупинився червоний легковик Вольксваген-Гольф, і її гукнув якийсь чоловік. Жінка подумала, що її хочуть розпитати про доро­гу, тож обернулася, але незнайомець, який сидів на передньому пасажирському сидінні, без жод­ної на те причини направив із вікна машини на неї пневматичний пістолет, матюкнувся і вистрелив.

Металева кулька влучила жінці в ліве плече. Після цього машина поїхала, а постраждала, оговтав­шись, дійшла до Городні, де зателефонувала доч­ці й усе розповіла. Та, у свою чергу, розказала про інцидент своєму чоловікові, і вже за кілька хвилин зять приїхав до тещі.

З’ясувавши, з якого автомо­біля стріляли, зять від друзів дізнався, що схоже авто бачили у військовому містечку в Городні, тож разом із тещею поїхали туди. Там вони знайшли і машину, і кривдника, який міняв скло у квартирі на першому поверсі. На запитання, чому він так вчи­нив, чоловік лише посміхався і мовчав.

Не отри­мавши пояснень, зять із тещею поїхали в лікарню витягати кульку, а місцеві медики сповістили про поранення поліцейських.

Того ж дня машину «стрільця» обшукали пра­воохоронці. У правих передніх дверцятах вони знайшли і вилучили пневматичний пістолет.

Од­нак на суді чоловік своєї вини все одно не визнав. Розповів, що у 2018 році офіційно ніде не працю­вав, а підробляв заміною вікон. За його словами, 6 серпня він приїхав у Седнів до свого напарника. Звідти вони його машиною заїхали у Чернігів, за­брали вікна і поїхали в Городню, де мали три за­мовлення. Підозрюваний стверджував, що на шляху з Чернігова до Городні вони не зупинялися, а з пістолета того дня він взагалі не стріляв.

До слова, встановити, чи здійснювався постріл з ви­лученого пістолета кулькою, яку дістали з плеча потерпілої, не вдалося, оскільки «на її поверхні не відобразились сліди від пристрою, з якого вона була стріляна».

Однак показань потерпілої, 3-х свідків (зятя, лікаря та грибника, який бачив, як червона машина зупинилася біля жінки, а після цього чув хлопок), а також письмових доказів суду вистачило, аби засудити «стрільця» до 3-х років позбавлення волі (стаття передбачала від 3 до 7).

Окрім цього, хуліган має виплатити постраждалій 30 тисяч гривень моральної шкоди, 7 тисяч гри­вень, витрачених на адвоката, та близько 700 гри­вень матеріальних витрат.

Любитель постріляти поки що на волі. У нього є 30 днів, аби оскаржити рішення Городнянського районного суду в Чернігівському апеляційному суді. Якщо він цього не зробить, вирок автоматич­но набере законної сили.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» писала, що поліцейські розстріляли автомобіль на Черкащині. Копи здійснили постріл по колесах автомобіля. Після переслідування затримали водія автомобіля «Рено», який порушував правила дорожнього руху.

До того ж ми повідомляли, що у Старому Селі на Рівненщині невідомі застрелили чоловіка.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Сергій Вельможний
    Сергій Вельможний
    член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
  • Яна Глущенко
    Яна Глущенко
    суддя Шостого апеляційного адміністративного суду
загрузка...