В кабінеті одеського судді знайшли прослушку й приховані камери: є подробиці

16:34, 20 июня 2019
Вилучене обладнання було визнано речовими доказами, суд в закритому засіданні наклав на нього арешт.
В кабінеті одеського судді знайшли прослушку й приховані камери: є подробиці

У кабінеті судді Малиновського райсуду Одеси детективи НАБУ вилучили детектори прослуховуючих засобів і камер спостереження, а також генератор шуму. Про це йдеться в тексті ухвали від 11 червня.

Вказано, що знайдений пристрій «Skeller Digital mobile noise generator model MNG-300» є мобільним генератором шуму, пристрій «Hunter PRO portable bug detector with vibro and bargraph indicator» є детектором прослуховуючих засобів, а пристрій «Protect 1203 portable bug detector with vibro and bargraph indicator» є детектором прослуховуючих засобів і камер спостереження.

Відомо, що пристрої знайшли в кабінеті судді в кінці березня 2019 року, коли проводили обшук у справі про вимагання і отримання хабара. За версією Бюро, суддя отримав 2500 доларів США за ухвалення рішення на користь громадянина у цивільній справі щодо вирішення житлового спору.

Вилучене обладнання було визнано речовими доказами, суд в закритому засіданні наклав на нього арешт. Адвокати судді подали апеляцію, але 11 червня суд їм відмовив.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким повідомлено про підозру судді Рахівського районного суду Закарпатської області, викритому на одержанні 10 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Також прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього судді Господарського суду Івано-Франківської області, викритого на хабарництві.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Суддя КСУ: підозрюваним у тероризмі полегшили можливість уникати відповідальності
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитрий Василяка
    Дмитрий Василяка
    судья Херсонского окружного административного суда
  • Неля Ластовка
    Неля Ластовка
    судья Днепровского районного суда Киева в отставке