Масове отруєння шаурмою на фестивалі: з’явилися перші подробиці

15:27, 22 июля 2019
Серед постраждалих — троє дітей.
Масове отруєння шаурмою на фестивалі: з’явилися перші подробиці

В Дубно під час рок-фестивалю «Тарас Бульба» отруїлися 14 осіб. Про це повідомив Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ на Facebook-сторінці.

«У місті Дубно 20-22 липня за медичною допомогою з ознаками гострої кишкової інфекції звернулося 14 осіб. Із них 10 госпіталізовані в інфекційне відділення Дубенської центральної районної лікарні, 4 людини відмовилися від госпіталізації й лікуються амбулаторно. Серед постраждалих — троє дітей», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що отруєння постраждалі пов'язують з вживанням шаурми, яку вони придбали під час фестивалю.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла про масове отруєння дітей під Одесою. Медики виявили в оздоровчо-спортивному таборі «Медик-2» патогенну флору та дизентерію, після чого ухвалили рішення про закриття закладу до приведення його у відповідність до санітарних норм.

Також стало відомо, що у населеному пункті Мізоч Здолбунівського району Рівненської області у кафе «Гурман» отруїлося понад 80 осіб, які побували на святкуванні весілля. За попередньою інформацією, у хворих виділяється сальмонела. 

Додамо, в Бориславі п'ять дітей отруїлися в одному з готельних комплексів. Трьом постраждалим по 4 роки, а одному всього рік.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Минюст готовит рейдерству красную кнопку: о чем новые законопроекты
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Наталья Гребенюк
    Наталья Гребенюк
    судья Восточного апелляционного хозяйственного суда
  • Наталья Клочкова
    Наталья Клочкова
    судья Окружного административного суда Киева