Рада ухвалила за основу законопроект щодо захисту прав споживачів фінансових послуг

14:30, 11 сентября 2019
Метою законопроекту є створення належної системи захисту прав споживачів фінансових послуг.
Рада ухвалила за основу законопроект щодо захисту прав споживачів фінансових послуг

11 вересня на пленарному засіданні Верховної Ради України ІХ скликання нардепи розглянули проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг (№1085) та альтернативний (№1085-1). Законопроекти розглядаються за скороченою процедурою.

Альтернативний законопроект №1085-1 представила народний депутат Дар’я Володіна. Вона зазначила, що метою законопроекту є створення належної системи захисту прав споживачів фінансових послуг, усунення прогалин та неузгодженостей в чинній системі нормативно-правового забезпечення захисту прав споживачів.

Народні депутати підтримали у першому читанні за основу альтернативний проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг» (№1085-1). За проголосували 309 народних депутатів. Строки підготовки законопроекту до другого читання скорочено на половину.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла про те, що 29 серпня народні депутати від фракції «Слуга народу» Данило Гетманцев, Павло Фролов та Святослав Юраш зареєстрували у Верховній Раді законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг» №1085.

Також 10 вересня на вечірньому засіданні Верховна Рада розглянула проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» (№1053) і альтернативний (№1053-1).

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Що очікують народні депутати від Антикорупційного суду
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Ирина Горб
    Ирина Горб
    судья Киевского апелляционного суда
  • Ирина Гончарова
    Ирина Гончарова
    судья Кассационного административного суда Верховного Суда