Милованов заявив, що в Україні не буде земельної реформи

15:35, 26 марта 2020
Колишній чиновник повідомив про декілька змін.
Милованов заявив, що в Україні не буде земельної реформи

Екс-міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов повідомив, що в Україні не буде земельної реформи. Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні кілька джерел опублікували пропозиції до змін державних видатків. В результаті таких змін земельної реформи більше не буде. А якщо буде, то не для людей і маленьких фермерів, а для великих компаній, у кого є гроші під час кризи.

Скасовуються:

- відшкодування відсотків на кредити на закупівлю землі;

- фінансування фонду гарантування кредитів для закупівлі землі.

Це означає, що фінансової підтримки для малих фермерів під час запуску ринку землі (якщо він взагалі тепер станеться) більше не буде. І знов виграють ті, у кого кращі зв’язки та більше грошей. А розвиток села відкладається на потім.

Також скасовуються:

- вся підтримка с/г виробникам; а саме програми підтримки тваринництва, розвитку садівництва, фермерських господарств, відшкодування витрат на с/г техніку (підтримка промисловості!)

- видатки на створення торгових представництв за кордоном (а це буде просувати наш експорт?!)

- видатки на просування експорту (під час кризи експорт стає ще більш критичним!)

- обнуляються видатки на інвентаризацію землі (це взагалі одна з передумов запуску ринку землі і боротьби з корупцією в агро)

- не буде грошей на профілактику захворювань тварин та препарати для дослідження цих захворювань (протиепізоотичні заходи)

І нарешті скасовується фінансування Фонду національного багатства, що мав налагодити контроль за державними підприємствами, які не будуть приватизовуватися. Тобто, корупція в цих підприємствах буде продовжуватись», — йдеться у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» розповідала, що Милованов заявляв, що за умов жорсткого карантину у більшості українців закінчаться гроші на життя через чотири тижні. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Суди і коронавірус: як суди можуть працювати в умовах карантину
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Павел Скутельник
    Павел Скутельник
    судья Хозяйственного суда Киевской области
  • Алина Диска
    Алина Диска
    судья Сумского окружного административного суда