Створення та перевірка електронного підпису: перелік ресурсів Мінцифри

13:39, 16 августа 2020
Сервіс з підписання документів електронним підписом та його перевірки доступний на чотирьох платформах.
Створення та перевірка електронного підпису: перелік ресурсів Мінцифри
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Понад 260 тисяч — стільки разів українці перевірили та наклали електронний підпис на ресурсах Мінцфири протягом минулого тижня. Про це повідомляє пресцентр міністерства у фейсбуці.

Сервіс з підписання документів електронним підписом та його перевірки доступний на чотирьох платформах.

  • Сайт Інтегрованої системи електронної ідентифікації (ІСЕІ). Сервіс створення е-підпису на електронних документах та його перевірки — лише маленька частина того, що може запропонувати ІСЕІ. Для всіх власників інформаційно-телекомунікаційних систем — держави та бізнесу — це можливість забезпечити зручну та безпечну електронну ідентифікацію та автентифікацію громадян будь-яким доступним способом.
  •  Сайт Центрального засвідчувального органу (ЦЗО). На сайті ЦЗО власники електронних підписів можуть підписати документ односторонньо, створити декілька підписів послідовно, а також перевірити чинність електронних підписів.
    Ті, хто лише почав пізнавати переваги користування е-підписами, можуть знайти на сайті усю необхідну інформацію про кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг в актуальному стані.
  • Портал «Дія»Тут електронний підпис може стати у нагоді не лише для авторизації на порталі та отриманні державних послуг онлайн. За потреби ви можете перевірити е-підпис та створити його на документі — для цього авторизація на порталі не потрібна.
  • Сайт кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг «Дія». Процес створення е-підпису на документі та перевірки підписаного документа на сайті надавача відбувається за таким же принципом, як і на всіх інших майданчиках.
    Крім цього, на сайті можна замовити кваліфікований сертифікат електронного підпису онлайн, а потім отримати його в одному з пунктів обслуговування. Ще дві важливі функції, які доступні онлайн — дистанційне отримання нового сертифіката за допомогою діючого, строк чинності якого спливає, та можливість сформувати заяву для зміни статусу кваліфікованого сертифіката.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, коли в Україні запрацюють е-лікарняні

Нагадаємо, в Україні працюють над створенням е-документообігу нотаріусів з БТІ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Telegram канал Sud.ua
XX съезд судей Украины – онлайн-трансляция – день первый
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
  • Інна Богатих
    Інна Богатих
    заступник Міністра юстиції України
  • Ганна Самойлюк
    Ганна Самойлюк
    суддя Одеського окружного адміністративного суду
  • Ольга Шевчук
    Ольга Шевчук
    суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду