Штрафи чи пеня за невчасно сплачені газ та тепло за січень нараховуватися не будуть – Кабмін

11:11, 27 января 2021
Тарифи на тепло та гарячу воду не будуть підвищуватись до кінця опалювального сезону.
Штрафи чи пеня за невчасно сплачені газ та тепло за січень нараховуватися не будуть – Кабмін

Уряд планує ухвалити рішення про компенсації домогосподарствам, у яких встановлено електроопалення. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді 26 січня, інформує урядовий портал.

Денис Шмигаль розповів про 8 кроків, необхідних для того, щоб ринки електроенергії та газу почали працювати правильно й зручно для людей.

Окрім монетизованої компенсації домогосподарствам за встановлене електроопалення, Уряд, за словами Прем’єр-міністра, також встановив максимальну граничну ціну на газ для населення на рівні 6,99 грн з ПДВ за кубометр газу. Таке ж рішення розробляється для ОСББ.

«Тарифи на тепло та гарячу воду не будуть підвищуватись до кінця опалювального сезону. Нам вдалося досягти певного консенсусу із владою на місцях, ми підготували меморандум, найближчим часом він буде підписаний», — повідомив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр також нагадав, що після консультацій з Урядом та народними депутатами НКРЕКП обмежило тариф на розподіл газу на рівні 1,79 грн за кубічний метр.

«Ще одна дуже важлива ініціатива по розподілу та обслуговуванню газорозподільчих мереж. Уряд спільно з парламентським комітетом ініціює законопроект про укрупнення облгазів, введення спецрахунків, можливе введення тимчасових адміністрацій, що дисциплінує ринок розподілу газу і не дозволить монопольно підвищувати тарифи на розподіл», — підкреслив Денис Шмигаль.

За словами Глави Уряду, штрафи чи пеня за невчасно сплачені газ та тепло за січень не будуть застосовуватись до людей. Крім того, в Уряді очікують результатів розслідувань Антимонопольного комітету та встановлення чесних та прозорих правил на ринку газу.

Раніше ми розповідали, як будуть знижувати тарифи на газ для побутових споживачів: депутати внесли законопроект.

Також «Судово-юридична газета» проводила порівняльний аналіз для того, щоб визначити, хто ж платить за газ більше – українці чи громадяни ЄС.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Кто «обкакался»: Украина или МВФ, и что с судебной реформой – мнение народных депутатов
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Алексей Плахов
  Алексей Плахов
  судья Восточного апелляционного хозяйственного суда
 • Оксана Чус
  Оксана Чус
  судья Центрального апелляционного хозяйственного суда
 • Олег Билоус
  Олег Билоус
  судья Кассационного административного суда Верховного Суда
 • Анатолий Радчук
  Анатолий Радчук
  судья Одесского окружного административного суда
загрузка...