Війна стала каталізатором запровадження інновацій на держслужбі – голова НАДС

14:51, 28 июня 2022
Тренд максимальної цифровізації державного сектору впроваджується уже сьогодні.
Війна стала каталізатором запровадження інновацій на держслужбі – голова НАДС
Скріншот

Запровадження тренду максимальної цифровізації держслужби – це важливий крок до цифрової держави, орієнтованої на задоволення потреб громадян. Війна стала каталізатором запровадження інновацій на держслужбі.

Про це заявила Голова НАДС Наталія Алюшина в ефірі Національного телемарафону єдиних новин #UAразом, повідомляє Національне агентство України з питань державної служби.

«Війна стала каталізатором запровадження інновацій на державній службі. Тренд максимальної цифровізації державного сектору впроваджується уже сьогодні. Зокрема, через систему електронного кадрового менеджменту в державних органах (HRMIS). Це основа нової моделі публічної служби. А відтак – крок до цифрової держави, орієнтованої на задоволення потреб громадян», - зазначила Наталія Алюшина

За словами Голови НАДС, з перших днів війни держслужбовці чесно і мужньо виконують свій обов’язок перед країною. Часто працюють без вихідних і в нічний час, що підтверджує соціологія НАДС: у вихідні дні залучають до роботи 64,1% держслужбовців, вночі – 10,2%. Тобто, ідеться про роботу фактично 24/7. Також, під час ефіру Наталія Алюшина озвучила результати нещодавнього опитування НАДС серед 45-ти тисяч респондентів (чверть усіх держслужбовців):

 • Війна удвічі прискорила впровадження систем електронного документообігу. Рік тому ними користувалися 45,5%. Сьогодні, під час воєнного стану, – 85,6%.
 • Рік тому до онлайн-нарад було залучено 30,2% державних службовців. Сьогодні – майже утричі більше – 85,2%.
 • У хмарних сховищах (Google Docs) раніше працювали 39,1%. Під час війни – 61,6%.   

«Державна служба є потужним цивільним фронтом України. Разом із військовими ми захищаємо країну і забезпечуємо громадян послугами. Зараз наше завдання - забезпечити бездоганну якість і надійність державного апарату», - зазначила Голова НАДС.

Також ми писали про Кабмін створив робочу групу щодо реформування оплати праці держслужбовців.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших події.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Зеленский: Россия может спровоцировать самую большую в истории радиационную аварию
Зеленский: Россия может спровоцировать самую большую в истории радиационную аварию
Сегодня день рождения празднуют
 • Володимир Мойсик
  Володимир Мойсик
  суддя Конституційного Суду України
 • Святослав Гладкий
  Святослав Гладкий
  суддя Рівненського апеляційного суду
загрузка...