Рікі Мартіну може загрожувати до 50 років ув’язнення: його звинувачують в інцесті

21:10, 16 липня 2022
Родич співака стверджує, що мав із ним стосунки, які тривали близько 7 місяців.
Рікі Мартіну може загрожувати до 50 років ув’язнення: його звинувачують в інцесті
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Племінник пуерто-риканської суперзірки Рікі Мартіна звинуватив співака у фізичному та психологічному насильстві під час їхнього зв'язку. Артисту загрожує до 50 років позбавлення волі. Про це пише іспанська газета Marcа.

Як повідомляється, 21-річний Денніс Аділь Санчес є сином рідної сестри Рікі Мартіна. Хлопець стверджує, що його стосунки з дядьком тривали близько семи місяців і були розірвані з ініціативи молодої людини кілька місяців тому.

Зазначається, що адвокати 50-річного співака готують захист. Вони заявляють, що нещодавно Санчеса самого засудили за домагання щодо жінки.

"Ми впевнені, що коли у цьому питанні стануть відомі справжні факти, наш клієнт Рікі Мартін буде повністю виправданий", - цитує видання захист.

За даними газети, судовий процес має стартувати 21 липня. Цього ж дня Денніс Аділь Санчес відповість на запитання судді.

Як відомо, Ріка Мартін має чоловіка - шведсько-сирійського художника Джвана Йосефа. Пара виховує чотирьох дітей, яких їм народили сурогатні матері.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Дмитро Боровков
    Дмитро Боровков
    заступник голови Залізничного районного суду м. Львова