У Бурятії масово мобілізують чоловіків: повістки розвозять уночі

13:40, 22 вересня 2022
Призовників викликали до пунктів збору з 4-ї ранку.
У Бурятії масово мобілізують чоловіків: повістки розвозять уночі

Після того, як 21 вересня в РФ оголосили часткову мобілізацію, в Бурятії всю ніч розвозили повістки чоловікам. Призовників викликали до пунктів збору з 4-ї ранку, повідомляє місцеве видання «Люди Байкалу» з посиланням на очевидців.

Глава регіону Олексій Циденов заявив, що повістки стали видавати після 20:00 21 вересня - «в них зазначено час прибуття на збірні пункти 6, 8 або 9 години ранку 22 вересня».

Бурятська правозахисниця Вікторія Маладаєва опублікувала відео, на якому представник місцевого військкомату виступає перед мобілізованими:

«Не ігнорувати всі вказівки, навчитися бинтувати себе, з вами інструктори будуть проводити заняття, надавати першу медичну допомогу, бо люди гинуть від простої втрати крові. Бо хтось не може перетягнути, хтось не може забинтувати. Питання серйозне. Чоловіки, їдете воювати після підготовки, тому до цього моменту поставтеся нормально».

Якоїсь миті присутні перебили представника військкомату і почали обурюватися, у відповідь він нагадав їм про внесені до Кримінального кодексу зміни, згадавши дезертирів.

Повідомляється, що в Курумкані загалом мають мобілізувати 700 осіб. Населення села — близько 5,5 тисяч людей. Селяни розповідають, що вночі з дому забирали, і повістки й досі розвозять.

В Улан-Уде відправили чотири повні автобуси. З Тункінського району вночі вивезли 160 людей. Загальна кількість мобілізованих у районі, яких мають призвати до зими, становить понад 2,2 тисячі осіб.

Нагадаємо, що в РФ в ході часткової мобілізації буде призвано 300 тисяч резервістів.

Наразі багато росіян поспішають швидше покинути країну.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Зеленський: маємо доповнити діяльність Міжнародного кримінального суду, створивши спецтрибунал
Зеленський: маємо доповнити діяльність Міжнародного кримінального суду, створивши спецтрибунал
Сьогодні день народження святкують
  • Дмитро Татаринов
    Дмитро Татаринов
    суддя Запорізького окружного адміністративного суду
  • Ірина Соломко
    Ірина Соломко
    суддя Чернігівського окружного адміністративного суду
загрузка...