Рада дозволила Держспецзв’язку під час воєнного стану купувати дрони та РЕБ

11:59, 6 червня 2024
Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації наділяється повноваженнями щодо забезпечення безпілотними системами, засобами РЕБ та іншою військовою і спеціальною технікою.
Рада дозволила Держспецзв’язку під час воєнного стану купувати дрони та РЕБ
Фото: armyinform.com.ua
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У четвер, 6 червня, Верховна Рада прийняла в цілому законопроект №11144 щодо можливості Держспецзв’язку, тимчасово, на час воєнного стану, здійснювати закупівлю дронів, РЕБів, боєприпасів (які використовують із дронами) для потреб оборони. Про це повідомили нардепи у соцмережах.

За документ проголосували 275 нардепів.

Таким чином, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України наділяється повноваженнями щодо забезпечення безпілотними системами, боєприпасами до них, засобами РЕБ та іншою військовою і спеціальною технікою, організації навчання операторів безпілотних систем, а також безпосереднього проведення випробувань та перевірки бойових можливостей безпілотних систем в інтересах Сил оборони України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Павло Прохоров
    Павло Прохоров
    суддя Київського районного суду м. Одеси