Закон про ЗМІ мають намір переписати

11:40, 11 липня 2022
Туди хочуть включити норми щодо роботи ЗМІ у період воєнного часу.
Закон про ЗМІ мають намір переписати
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

В ефірі національного марафону «Єдині новини» перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Ірина Констанкевич розповіла, чому ухвалення законопроекту про медіа є нагальним і яких додаткових змін він потребує. 

«Перше – це вимога часу. Усе медійне законодавство застаріло, норми напрацьовувалися наприкінці 90-х. І точкове оновлення не відповідає громадським запитам. 

Друге – адаптація до вимог ЄС. Україна набула статусу кандидата в ЄС, необхідно синхронізувати наше законодавство з європейським. Директиви ЄС слід запровадити до законодавства. 

Третє – повномасштабна війна. Теперішній варіант законопроекту про медіа розрахований на функціонування у мирний час. А як працювати за умов війни? Потрібно прописати додаткові норми. 

Для виконання вимог ЄС щодо кандидатства потрібно переглянути законопроект про медіа, внести відповідні зміни та голосувати за цю законодавчу ініціативу», - вважає вона. 

Нагадаємо, що попередні спроби впровадити контроль за медіа в Україні не мали успіху.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Автор: Наталя Мамченко

Автор:
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Олександр Прилипчук
    Олександр Прилипчук
    суддя Сумського окружного адміністративного суду