Марина Лазебна залишає посаду міністра соціальної політики

17:22, 15 липня 2022
Міністр соцполітики України подала заяву про відставку. Однак станом на 15 липня підтверджується інформація, що місце міністра все ж таки займе Жолнович.
Марина Лазебна залишає посаду міністра соціальної політики
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

До Верховної Ради 15 липня надійшла заява Лазебної Марини Володимирівни про відставку з посади Міністра соціальної політики України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що місце міністра може посісти Оксана Жолнович – Керівник департаменту соцполітики та охорони здоров'я в Офісі Президента.

Потім речник парламенту Руслан Стефанчук спростував інформацію про кадрові ротації в Кабміні. Однак станом на 15 липня підтверджується інформація, що місце міністра все ж таки займе Жолнович.

Також нагадаємо, що у 2021 році така інформація вже з'являлася. Тоді не виключали, що міністром соцполітики призначать голову «соціального» Комітету Ради Галину Третьякову.

Наразі Галина Третьякова займається розробкою нового Соціального кодексу України та керує відповідною робочою групою у парламенті.

Зокрема, пропонується переглянути підходи до гарантій, закріплених у багатьох соціальних законах.

Автор: Наталія Мамченко

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Автор:
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Олександр Прилипчук
    Олександр Прилипчук
    суддя Сумського окружного адміністративного суду