Постановою від 19 серпня 2022 р. № 931 Кабмін вніс зміни до опису та зразків форми одягу і знаків розрізнення осіб рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби та курсантів навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 р. № 413.
Зокрема визначено, що використовуються три види погонів:
погон нашивний для парадної та парадно-вихідної форми одягу полинового кольору із рельєфною вишивкою сріблястого кольору або без неї, із верхом заокругленої форми, із паралельними боковими сторонами, прямокутними нижніми кінцями, отвором для вушка ґудзика у верхній частині погона, по боках та верху з окантовкою малинового кольору. На лицьовому боці закріплено знаки розрізнення встановленого зразка, які визначають спеціальне звання;
погон нашивний для повсякденної форми одягу полинового кольору у формі витягнутого шестикутника, із паралельними боковими сторонами, прямокутними нижніми кінцями, отвором для вушка ґудзика у верхній частині погона, по боках та верху з окантовкою малинового кольору, з однією чи двома поздовжніми стрічками малинового кольору або без них. На лицьовому боці закріплено знаки розрізнення встановленого зразка, які визначають спеціальне звання;
погон-муфта для польової форми одягу полинового кольору у формі прямокутника, із паралельними боковими сторонами, прямокутними нижніми кінцями, без отвору для ґудзика, з однією чи двома поздовжніми стрічками полинового кольору або без них. На лицьовому боці закріплено знаки розрізнення встановленого зразка, які визначають спеціальне звання, або літери.
Нижче наводимо повний текст постанови, де визначено зовнішній вигляд форми.
Автор: Наталя Мамченко
Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.