Рекордна кількість квартир не можуть продати в столиці

11:10, 18 серпня 2017
Починаючи з 2011 року на ринку нерухомості Києва зібралося понад 76 тис. нерозпроданих квартир в, що істотно тисне на столичний ринок продажу житла.
Рекордна кількість квартир не можуть продати в столиці
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У квітні 2017 року зафіксовано падіння продажів житла в столиці.

Про це передає ABC.news.

Так, в першій половині 2017 року на продаж було виставлено 20,7 тис. побудованої житлоплощі, хоча угод в цей період було тільки 1 110. Тобто за півроку ніхто не купив близько 19,6 тис. квартир, а починаючи з 2011 року непроданих накопичилося понад 76,5 тис.

Повідомляється, що обсяг продажів в першу половину 2017 року в два рада перевищує продажу в той же період 2016 р. В минулому році ринок поповнився на 9,4 тис. жител.

А ось з початку квітня цього року продажі різко знизилися. Так, в Інтернеті в липні були опубліковані продажі квартир в 252 житлових комплексах, в їх числі — і недобудови.

За даними інтернет-порталів, медіанна ціна пропозиції квартир на первинному ринку столиці зросла на 0,7% і її показник склав 806 дол. за кв. м.

Так, згідно з даними порталу Adress.ua, кв. м «однушки» коштує 787 дол., 796 дол. — «двушки» і 892 дол. — кв. м трикімнатної квартири.

Відзначається, що середня ціна за квартиру в столичних новобудовах в червні цього року склала $ 806 за кв. м.

Згідно з такими показниками, дороге житло спостерігається в Печерському районі, за кв. м потрібно віддати 1 631 дол. Дешеве — в Деснянському районі, (кв. м — 571 дол.).

Попит на двокімнатні квартири в липні 2017 року був найвищим в порівнянні з іншими групами житла і склав 39%.

Повідомляється, що найбільше покупці цікавляться квартирами від 50 до 80 кв. м

Як повідомляє сайт, за статистикою, найбільший інтерес у покупця викликають Шевченківський та Печерський райони столиці, за ними слідують Солом'янський і Голосіївський райони, а мінімальний попит на житло в Деснянському районі.

Нагадаємо, опублікована статистика середньої розцінки на придбання в середині серпня 2017 року однокімнатної квартири в новобудовах, які знаходяться на околиці обласних центрів України. Так, найдорожче обходиться однокімнатна квартира в столиці, за нею йде Одеса.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» дізналася, на скільки подорожчає оренда квартир в Києві.

Крім того, в столиці у 2017 році зросла кількість угод купівлі-продажу квартир.

Також в Києві в 2017 році зросла середня вартість вторинного житла.

Закон про посилення мобілізації: військовий облік та інші зміни для українців за кордоном
Telegram канал Sud.ua
Закон про посилення мобілізації: військовий облік та інші зміни для українців за кордоном