«Динамо» обіграло «Фенербахче» на виїзді і вийшло в наступний раунд Ліги чемпіонів

22:45, 27 липня 2022
Матч завершився з рахунком 1:2 на користь киян.
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У середу, 27 липня, відбувся матч 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів 2022/23 між стамбульським "Фенербахче" та київським "Динамо". Поєдинок завершився у додатковий час з рахунком 1:2 на користь киян.

Рахунок на 57-й хвилині відкрив Віталій Буяльський, який вдало відкрився у воротарського суперника і в дотик направив м'яч у ворота.

На 89-й хвилині матчу господарі змогли відіграти один м'яч: його автором став  Аттіла Салаї, який вдало зорієнтувався після подачі з кутового.

Виявляти сильнішого суперникам довелося у додатковий час. Мірча Луческу випустив на поле Олександра Караваєва, котрий на 114-й хвилині забив вирішальний м'яч.

Таким чином, за підсумками двох матчів "Динамо" проходить у наступний раунд, де зіграє проти австрійського "Штурму". Перші матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів відбудуться 2-3 серпня, а у відповідь - 9 серпня.

Нагадаємо, що перша гра 20 липня у польській Лодзі завершилася нульовою нічиєю.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Нестандартний підхід до поділу майна та отримання аліментів при розлученні – прямий ефір