До Реєстру індустріальних (промислових) парків включили ще один майданчик – «Менський»

20:30, 24 січня 2023
Відповідно до концепції індустріального парку, на площі 68,6 га буде створено до 3000 робочих місць.
До Реєстру індустріальних (промислових) парків включили ще один майданчик – «Менський»
Ілюстративне фото/European Business Association

Уряд включив до Реєстру індустріальних (промислових) парків ще один майданчик - «Менський». Таке рішення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 24 січня, повідомляє Міністерство економіки України.

«Розвиток індустріальних парків дуже важливий, адже саме вони мають стати точками зростання економіки і повоєнної відбудови країни. Це сприятиме відновленню промисловості, зокрема і експортно орієнтованої, з високою долею доданої вартості. А також це стане поштовхом до розвитку місцевих громад, які отримають нові надходження до бюджету, будуть створені нові малі і середні підприємства, а разом з цим у регіонах з’являться нові робочі місця», - заявила Перший віцепрем'єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Відповідно до концепції індустріального парку, на площі 68,6 га буде створено до 3000 робочих місць. Передбачено створення промислових підприємств та логістичних об'єктів. 

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Анатолій Сандурський
    Анатолій Сандурський
    заступник Голови Служби безпеки України України