Комітет з питань гуманітарної політики розглядає підвищення розмірів допомоги для дітей

10:00, 13 октября 2020
Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики проводить засідання у форматі відеоконференції.
Комітет з питань гуманітарної політики розглядає підвищення розмірів допомоги для дітей

Сьогодні, 13 жовтня, відбувається засідання Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики у форматі відеоконференції. Про це інформує пресслужба Верховної Ради.

Порядок денний

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 1. Про проєкт Закону про внесення змін до статті 18-7 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» щодо підвищення розмірів допомоги для дітей із тяжкими хворобами (реєстр. № 2024 від 03.09.2019, н.д. Тимошенко Ю. В. та інші).
 1. Про проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціальних гарантій дітей та сімей з дітьми (реєстр. № 2085 від 06.09.2019, н.д. Королевська Н. Ю. та інші).
 1. Про проєкт Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо здійснення заходів спрямованих на включення Національного дендрологічного парку «Софіївка» Національної академії наук України до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та його розвитку (реєстр. № 4047 від 03.09.2020, н.д. Потураєв М. Р. та інші).
 1. Про проєкт Постанови про відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди (реєстр. № 4084 від 11.09.2020, н.д. Фріз І. В. та інші).
 1. Про проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення незалежності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (реєстр. № 4107 від 17.09.2020, н.д. Потураєв М. Р. та інші).
 1. Про проєкт Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо удосконалення механізмів забезпечення прозорості власності та фінансування аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації (реєстр. № 2072 від 05.09.2019, н.д. Княжицький М. Л. та інші).
 1. Про проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі (реєстр. № 3427 від 04.05.2020, н.д. Бардіна М. О. та інші)

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 1. Про проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування державного регулювання у сфері містобудування (реєстр. № 3875 від 16.07.2020, н.д. Клочко А. А та інші).
 1. Про проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (Ланцаротської Конвенції) (реєстр. № 3055 від 11.02.2020, н.д. Фролов П. В., Монастирський Д. А.).
 1. Про проєкт Закону про захист дітей від виникнення та наслідків, спричинених втратою слуху (реєстр. № 3134 від 28.02.2020, н.д. Юрченко О. М.).
 1. Про проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про засади внутрішньої та зовнішньої політики» щодо актуалізації деяких положень (реєстр. № 3666 від 16.06.2020, н.д. Умєров Р. Е. та інші).

ІІІ. Інше

Щодо звернення Голови Всеукраїнської професійної спілки працівників музичної індустрії Ясинського М. Є. стосовно проведення круглого столу на тему «Музична індустрія: необхідність законодавчого врегулювання».

Також «Судово-юридична газета» розповідала, що Комітет з питань правоохоронної діяльності погодив законопроект Міністерства юстиції про порядок заміни покарання довічно засудженим.

Раніше Гетманцев розкритикував новий законопроект щодо «євроблях».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Яким транспортом користуються депутати та чи підтримують збільшення вартості проїзду у столиці
Яким транспортом користуються депутати та чи підтримують збільшення вартості проїзду у столиці
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Олександра Вітушинська
  Олександра Вітушинська
  суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
 • Костянтин Пільков
  Костянтин Пільков
  суддя Великої Палати Верховного Суду
 • Любов Коваль
  Любов Коваль
  суддя Центрального апеляційного господарського суду
 • Андрій Леонтович
  Андрій Леонтович
  суддя Київського окружного адміністративного суду
загрузка...